Decoupage Blog i Szkoła Asket

Przegląd prasy Ptaszkomania

 

PTASZKOMANIA
Dwa tygodnie temu całe popołudnie spędziłam w EMPiKu przeglądając głównie zagraniczną prasę wnętrzarską. Niestety nasza rodzima prasa mało ma do zaoferowania jeśli chodzi o inspirację i ciekawe pomysły w porównaniu z magazynami zagranicznymi, a że są one strasznie drogie, od czasu do czasu przeglądam je i się inspiruję 🙂

Co jakiś czas będę przedstawiała to, co znajdę ciekawego. Zdjęcia z różnych magazynów, utrwalone komórką, więc niestety nie są najlepszej jakości, choć i tak super, że można niektóre pomysły w ten sposób zachować! Często po takim maratonie gazetowym wychodziłam z Empiku z bolącą głową – za duża dawka pomysłów jak na jeden raz.

Pierwszy trend na ten rok to PTASZKI! Są po prostu wszędzie: głównie figurki, obrazki, zawieszki, domki dla ptaszków udekorowane bardziej dla ozdoby niż na normalne ptaszniki. Są ptaszki wystrugane z drzewa – ten trend pasuje najbardziej do rustykalnych i morskich klimatów. Są ptaszki gołąbki – najbardziej pasujące do romantycznych wnętrz i kogutki – te motywy pasują szczególnie do kuchnych tematów.

 

Uległam ptaszkomanii i sama sobie sprawiłam dwa piękne niebieskie ptaszki. Miałam przemalować je na biało, ale wyglądają tak prawdziwie, jakby zaraz miały odfrunąć! Zastanawiam się nad ich metamorfozą.
Ptaszki ptaszkomania
I jeszcze świecznik – domek z ptaszkiem
Domek z ptaszkiem
Ciąg dalszy trendów z magazynów wkrótce…

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top