Decoupage Blog i Szkoła Asket

Relacja z lampionów – krótka, naprawdę :)

Wiem, że wszyscy czekają na relacje z różnych kursów, fotki zostały zrobione, ale niestety trzeba je zmniejszyć i wstawić do netu, a to już trochę czasu kosztuje. Siedzę „przeto” do trzeciej dzisiaj, aby cosik pokazać.

W ubiegłą środę były warsztaty z lampionem i przedstawiam dosłownie kilka zdjątek, tym razem chciałam uchwycić Panie zagłębione w pracy twórczej. Pozdrawiam je serdecznie i Was wszystkich zaglądających na mojego bloga 🙂

warsztaty decoupage warszawa

szkolenia decoupage

Poniżej prezentacja we flashu:


 

P.S.

Przypominam o niedzielnym spotkaniu, może już coś macie świątecznego z decu? Przynieście ze sobą.

Przybyło trochę świątecznych papierów Stafila w stylu retro (super na bombki), a także pasty Stamperii 3D na wszystkie powierzchnie, w tym perłowa i przezroczysta. Mam też kilka Wyciętych manekinków na zwieszki i trochę nowych wzorów szablonów. Przyszła także pasta bianca Stamperii (można wykorzystać do śniegu) oraz przezroczysta, masa do wypełniania 3d decoupage oraz gumowe końcówki do niego.

Dla zwolenników bombek dwuelementowych z przezroczystego plexi jest promocja na bombki o średnicy 9cm. Przy zakupie min. 5 sztuk – bombka kosztuje 3 zł. Normalna cena bombki to 6 zł. Do ozdabiania jest także cała masa konturówek i brokatów oraz specjalnego kleju do niego.

Czekam w dalszym ciągu na dostawę bombek klasycznych, szablonów z Fabryki Fantazji oraz na papiery Decomanii. Może będą już w przyszłym tygodniu.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top