Decoupage Blog i Szkoła Asket

Romantyczna wydmuszka z jaja strusia

Skończyło się prezentowanie konkursowych prac, teraz czekamy na werdykt, który zostanie ogłoszony zgodnie z terminem.

W międzyczasie chciałabym zaprezentować wydmuszkę z jaja strusiego, którą wykonałam na warsztaty w tym roku. Pierwsza edycja warsztatów świątecznym z wydmuszką już się odbyła.

Tym razem zapragnęłam wykonać wydmuszkę z jednego z moich ukochanych papierów z niebieskimi różami. Dwa wzory wycina się niemiłosiernie długo. Jednak warto było.

jajo w romantycznym stylu

Kończą się powoli świąteczne warsztaty wielkanocne. W najbliższy wtorek po raz ostatni wykonamy taką właśnie wydmuszkę. Są jeszcze miejsca, można się zapisać na warsztaty tel. 508 262632 lub na maila: asket@tlen.pl.

 

decoupage  wielkanocna pisanka

W zeszłym roku wykonywaliśmy trochę inną pisankę, z motywem w kolorze różowego pudru. Jak wyglądała pisanka z zeszłego roku można zobaczyć tutaj.

W środę, 13 kwietnia odbędą się ostatnie warsztaty w klimacie świątecznym, a mianowicie wykonamy trzy wydmuszki gęsie w stylu rustykalnym. Wykonacie oryginalne pisanki z kogutkami lub z różyczkami. Z kogutkami już pokazywałam wcześniej, a jak wyglądają te w klimacie różanym – dowiecie się już jutro. Tymczasem zajawka:

 

wielkanocne jaja w stylu rustykalnym

 

1 thought on “Romantyczna wydmuszka z jaja strusia”

  1. o łał….jest ogromna i śliczna!!:)….dawno mnei tu nie było więc musze nadrobić zaległości w oglądaniu i podziwainiu!:)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top