Decoupage Blog i Szkoła Asket

Rozstrzygnięcie konkursu na metamorfozę żelazka i zabawy

Jak zapewne wiele osób zauważyło, prace konkursowe są piękne i dużo czasu zajęło mi postanowienie, kogo powinnam wyróżnić. Tak naprawdę wszystkie prace mi się bardzo podobają i wiem ile pracy i czasu musieliście włożyć w to, aby zrobić je jak najlepiej. Bardzo Wam za to dziękuję.

Chciałam wyróżnić te prace, które szczególnie zapadły w mojej pamięci i które stały się także dla mnie dużą inspiracją. Punktowałam szczególnie niebanalne podejście do tematu i ciekawy pomysł, dlatego:

 

I pierwsze miejsce zajmuje Alicja Pokrzywińska

Ta praca zapadła w mojej pamięci, szczególnie dlatego, że jest zrobiona na odwrót, tzn. główną jej dekoracją jest rączka, którą o wiele trudniej ciekawie udekorować niż cały dół. Do tego piękny kolaż i dodatkowo nazwa, pt.: „żelazko Titanik” powodują, iż zapadam się w marzeniach o kolejnych wyprawach decoupażowych, nie tylko w stronę morza 🙂

I miejsce konkurs decoupage

stare żelazko

II drugie miejsce zajmuje Dorota Dudka

Ta praca podoba mi się bardzo za poczucie humoru i pracochłonność. 🙂 Już widzę godziny spędzone na wycinaniu tych listków i malowaniu cegiełek. Pani Doroto, opłaciło się, bo pomysł jest fantastyczny!

Najbardziej mnie rozbawiła zaglądająca myszka do piwniczki!

konkurs decoupage żelazko

III trzecie miejsce zajmuje Wojtek Myszker

Za ciekawe podejście do tematu: starożytne żelazko, wykopane gdzieś w greckiej prowincji pod Atenami? Dlaczego nie! 🙂 Do tego namalowany efekt marmuru na jego górze dodaje mu dodatkowo antyczności! Moje gratulacje!

żelazko z duszą

 Wszystkich wygranych zapraszam po odbiór nagród w najbliższym czasie, a czytelników bloga, zapraszam do obejrzenia wszystkich prac, wysłanych na konkurs. Poniżej w prezentacji we flashu:

Dodatkowo jak obiecałam:
Serwetki i pędzelek za banerek na blogu wylosowały:
margoo74
galeria61
Evulsianka
proszę osoby o podanie swoich danych do wysyłki na e-maila.
ROZSTRZYGNIECIE ZABAWY z AUDREY HEPBURN
Jeżeli chodzi o zabawę z Audrey i filmem, to zapewne dla osób, które ją uwielbiają na pewno była prosta 🙂 Dużo osób zgadło prawidłowo, a pierwszą, która napisała prawidłowe odpowiedzi jest Bożenna, którą także proszę o podanie swoich danych do wysyłki na mojego maila. 
Prawidłowe odpowiedzi brzmią:

1. Kim z zawodu była główna bohaterka Holly Golightly – była call girl do towarzystwa

2. Jak miał na imię jej kot – nie miał imienia, nazywała go po prostu KOT

3. Co Holly wraz ze swoim przyjacielem Paulem zamawiają w sklepie u Tiffaniego – zamawiają grawerunek na obrączce znalezionej jako prezent w opakowaniu ciastek czy chipsów.

Wszystkim winszuję najszczersze G R A T U L A C J E!
życzę miłego weekendu!
Pozdrawiam serdecznie
Asket

1 thought on “Rozstrzygnięcie konkursu na metamorfozę żelazka i zabawy”

  1. Witam, otrzymałam nagrodę – serwetki i pędzelek. Bardzo dziękuję. Tym bardziej się cieszę, bo przez kilka dni nie zaglądałam do komputera i myślałam, że wylosujesz kogoś innego na moje miejsce, bo się nie odzywałam. Jeszcze raz dziękuję. Zdjęcie wkrótce zamieszczę na moim blogu. Pozdrawiam

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top