Decoupage Blog i Szkoła Asket

Sezon jesienno-zimowy otwarty/ Zmiana papieru ASKET DESIGN COLLECTION

Witam ponownie, już w sezonie jesiennym. Pomimo kalendarzowego lata u nas w Warszawie czuje się już przychodzącą jesień. Pracownia ponownie jest czynna we wtorki i piątki.

Nie odzywałam się niestety z powodu prowadzonych warsztatów od rana do wieczora z serii Bombkowego Szaleństwa. Przez sześć dni panie zrobiły aż 17 ozdób choinkowych! Niektóre pokażę już niebawem.

Dużo się dzieje, już mam dla Was kilka fajnych niespodzianek i trochę zdjątek. Między innymi przyszedł już do pracowni cały asortyment farb kredowych do malowania mebli amerykańskiego potentata DECOART z serii Americana, w całkiem przystępnych cenach. O tym napiszę później.

 

Z roku na rok kolekcja moich papierów coraz bardziej się powiększa, ale nie ustaję także wysiłkach ulepszania jakości papieru na którym drukowane są wzory. Coraz więcej uczę się także w tym temacie. Dotychczasowy papier, na którym drukowałam swoje wzory do decoupage był dla mnie dostatecznym, choć nie najlepszym rozwiązaniem. Stąd szukałam takiego, który spełniałby moje większe oczekiwania. I dzisiaj chciałabym poinformować wszystkich, że od września tego roku postanowiłam wymienić dotychczasowy papier, na którym drukowane są wszystkie wzory moich kolekcji.
Mam nadzieję, że Wam się spodoba, bowiem papier ten, chociaż odrobinę grubszy ma szlachetniejszą strukturę, co pozwala na o wiele większy komfort pracy.
Jest on specjalnie przystosowany do decoupage, miękki i aksamitny w dotyku, odrobinę kredowany. Między innymi lepiej oddaje kolory, nadruk przy przyklejaniu trudniej jest zetrzeć, trudniej go także zniszczyć podczas namaczania.

Nowy papier używa się dokładnie tak samo, jak obecny papier (należy go lekko zwilżyć, ale nie moczyć w misce z wodą).

W testach papieru moje uczennice potwierdziły, że komfort pracy z nowym papierem jest o wiele lepszy. Mam nadzieję, że potwierdzą to także osoby kupujące nowy papier.

Jako, że mam trochę zapasów starego papieru, część wzorów będzie jeszcze na starym, a część na nowym papierze. Stąd osoby, które będą robiły nowe zamówienia, proszę o wzięcie tego pod uwagę.

PROMOCJA!

Przez cały wrzesień osoby, które zakupią minimum 6 papierów, jako gratis otrzymają jeden wybrany przeze mnie wzór na nowym papierze.

Na razie starego rodzaju papieru nie wycofuję, bowiem idealnie nadaje się on do transferów. Zmieni się jednak jego sygnatura. Do nazwy literowej: „ED”, „BN”, „W” zostanie dodana litera „T”. Jeżeli ktoś będzie chciał zakupić dotychczasowy papier, który będzie wykorzystywał tylko do transferu, będzie można w zamówieniu dodać wspomnianą sygnaturę, np. „EDT + aktualny numer”.

I jeszcze trzy nowe wzory z kolekcji BN, jeszcze zaczęte w zeszłym roku, już wkrótce będzie oczywiście nowa seria papierów oraz nowe wzory do bombek. Zapraszam!

boże narodzenie -papier do decoupage

boże narodzenie -papier do decoupage

boże narodzenie -papier do decoupage

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top