Decoupage Blog i Szkoła Asket

Shabby Chic – Stary Szyk

W najbliższy weekend odbędą się warsztaty malowania dekoracyjnego i postarzania mebli Shabby Chic – Stary Szyk. Zarówno w sobotę Stopień I, jak i w niedzielę Stopień II w godz. 11-17.30. Serdecznie zapraszam zainteresowanych samodzielnym postarzaniem mebli, oraz wnętrzami w stylu VINTAGE oraz SHABBY CHIC. Dotychczas mało pisałam na temat tych warsztatów, choć popularne wśród moich studentek, bo po pierwsze nie wymagają znajomości decoupage, po drugie fajnie jest umieć sobie wszystkie meble i różne przedmioty przerobić po swojemu. Na rynku mało jest ciekawych dekoracji shabby-chic-owych, które niewiele kosztują, pomijając meble na allegro, które są postarzone na tzw. „świeczkę”. W mojej szkole Shabby Chic -Stary Szyk metod postarzania i malowania (czyt. metamorfozowania) jest kilkadziesiąt (w linku poniżej zagadnienia przerabiane w szkole) i wszystkie są przerabiane w sposób praktyczny.

Więcej na temat kursów oraz „Szkoły Shabby Chic – Stary Szyk”, która kompleksowo podchodzi do tematu malowania i postarzania mebli i przedmiotów użytkowych tutaj.

Już niedługo pokażę piękne prace absolwentki Szkoły.

Poniżej kilka zdjątek, jak bawiły się jakiś czas temu cztery panie na II stopniu, który odbędzie się w najbliższą niedzielę.

Odlewy gipsowe, postarzanie, shabby chicOdlewy gipsowe, postarzanie, shabby chic

 

Odlewy gipsowe, postarzanie, shabby chic

Odlewy gipsowe, postarzanie, shabby chic

Na pojedyncze kursy oraz do „Szkoły Shabby Chic – Stary Szyk” można się zapisać tel:508 26 26 32 oraz poprzez e-maila asket@tlen.pl

Pozdrawiam Serdecznie

Asket

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top