Decoupage Blog i Szkoła Asket

Sobotni kurs i darmowy pokaz! Zapraszam

W sobotę, 21 kwietnia o godz. 11 – 16.00 zapraszam na warsztaty krok po kroku z wiosenną konewką. Ponieważ na wasztacie wykonujemy efekt metalu, a są osoby, które nie chcą wykonywać konewki zamiennie będzie można udekorować szkatułkę (Jak na zdjęciu).

 konewka z efektem metalu

jak zrobić efekt metalu czy terakoty

Otrzymujesz na kursie:

 1. Wszystkie Materiały i preparaty do wykonania dekoracji
2. Wiedza i instruktaż czyli know-how jak to zrobić
3. Ozdobiony przedmiot zabierzesz do domu.
Na warsztacie krok po kroku ozdobiamy metalową konewkę z motywem rumianków lub szkatułkę do wyboru – trzeba przy rezerwacji telefonicznej powiedzieć jaki przedmiot będziesz ozdabiać, w przypadku braku deklaracji będzie to konewka.

jak zrobić efekt metalu czy terakoty w decoupage

Nauczysz się:
1. jak pracować na powierzchni metalowej
2. techniki przecierania powierzchni
3. techniki cieniowania pittorico
4. techniki cieniowania pittura country z malowania dekoracyjnego
5. techniki decoupage klasycznego
6. techniki malowania koronki
7. techniki imitacji metalu i terakoty. Uwaga! W związku z tym, iż producenci ostatnio prześcigają się sprzedawaniu różnego rodzaju past strukturalnych do tego, śmego i owego pokażę jak zrobić efekt metalu bez kupowania specjalnej pasty. Wystarczy tylko jedna pasta, która z powodzeniem zastąpi Ci pasty do metalu, terakoty w różnych kolorach, pastę do szablonów i do wszystkiego, czego będziesz chciała itd. Wyjątkowo na tym warsztacie 21 kwietnia zrobię pokaz, jak za pomocą pasty, którą wykorzystamy do efektu metalu do konewki zrobić także efekt terakoty w różnych kolorach! Na konewce będzie można wybrać kolor efektu metalu (do wyboru kolor zielony jak na zdjęciu, miedziany, złoty lub srebrny – wtedy konewka nabierze innej kolorystyki)
Inwestycja w kurs to: 260 zł
rezerwacja tel. 508 26 26 32 lub e-mail: asket@tlen.pl

jak zrobić efekt metalu czy terakoty

Po kursie, w sobotę 21 kwietnia od godz. 17.00 rozpocznie się pokaz decoupage na materiale z wykorzystaniem serwetki oraz szablonów. Wykonam torbę na zakupy podobną do poniższych przykładów. Pokaz jest całkowicie darmowy, ale trzeba wcześniej zadzwonić i zarezerować sobie miejsce, gdyż pracownia moja jest mała i wszyscy mogą się nie zmieścić.

decoupage na materiale

decoupage na materiale

decoupage na materialePrzypominam o spotkaniu dla miłośników decoupage, które odbędzie się w piątek 20 kwietnia od godz. 17.30. Co będzie? Dużo fajnych rzeczy, ale więcej podam jutro.


1 thought on “Sobotni kurs i darmowy pokaz! Zapraszam”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top