Decoupage Blog i Szkoła Asket

Stara księga – The Book Of Christmas

Obiecałam, że na święta przedstawię nową wersję szkatułki w kształcie starej książki. Chciałam, żeby była bardziej bajkowa i kolorowa, z zachowaniem dotychczasowej mocno postarzonej powierzchni.

bożonarodzeniowe pudełko odlotowe

Drobinek mieniącego się brokatu na zdjęciu nie widać, ale wierzcie mi na słowo, są 🙂

szkatuła na boże narodzenie

W szkatule będzie można trzymać świąteczne drobiazgi, np. kartki świąteczne, które dostajemy od najbliższych, albo np. opłatek. Dla bardziej praktycznych można włożyć cukierki, orzeszki, pierniczki, albo pachnącą cynamonową herbatkę.

szkatułka decoupage

W najbliższą sobotę od godziny 11.00 będzie można zrobić taką książkę, serdecznie zapraszam na warsztaty na których pokażę  niespodziankę, a mianowicie zastosowanie stempli 3D do zrobienia papierowych bombek. Bardzo fajna zabawa!

szkatułka decoupage

Na kursie będzie można wybrać sobie opcję z dotychczasową książką z damą lub mikołajem, albo w wersji świątecznej (powyżej)

boże narodzenie i decoupage

A po tym warsztacie odbędzie się jeszcze jeden warsztat, a mianowicie bombka „świat zamknięty w kuli” czyli dekoracja z domkiem w środku.

bombki z domkiem w środku

 

Już dzisiaj, o godz. 16.00 odbędzie się warsztat z bombkami antique, z koroną i efektem trawertynu oraz techniką transferu. Każda osoba wykona dwie bombki, mniejszą i większą, wykona kolaż na bombce, zrobi cieniowania i przyklei biżuterię. Zapraszam i pozdrawiam serdecznie Asket

bombki w stylu antique

1 thought on “Stara księga – The Book Of Christmas”

  1. Książki wyglądają rewelacyjnie. Ja poproszę tę z mikołajem w tonacji brązowej. Cukierki sama dokupię niech tam:)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top