Stara księga – The Book Of Christmas

||Stara księga – The Book Of Christmas

Obiecałam, że na święta przedstawię nową wersję szkatułki w kształcie starej książki. Chciałam, żeby była bardziej bajkowa i kolorowa, z zachowaniem dotychczasowej mocno postarzonej powierzchni.

bożonarodzeniowe pudełko odlotowe

Drobinek mieniącego się brokatu na zdjęciu nie widać, ale wierzcie mi na słowo, są 🙂

szkatuła na boże narodzenie

W szkatule będzie można trzymać świąteczne drobiazgi, np. kartki świąteczne, które dostajemy od najbliższych, albo np. opłatek. Dla bardziej praktycznych można włożyć cukierki, orzeszki, pierniczki, albo pachnącą cynamonową herbatkę.

szkatułka decoupage

W najbliższą sobotę od godziny 11.00 będzie można zrobić taką książkę, serdecznie zapraszam na warsztaty na których pokażę  niespodziankę, a mianowicie zastosowanie stempli 3D do zrobienia papierowych bombek. Bardzo fajna zabawa!

szkatułka decoupage

Na kursie będzie można wybrać sobie opcję z dotychczasową książką z damą lub mikołajem, albo w wersji świątecznej (powyżej)

boże narodzenie i decoupage

A po tym warsztacie odbędzie się jeszcze jeden warsztat, a mianowicie bombka „świat zamknięty w kuli” czyli dekoracja z domkiem w środku.

bombki z domkiem w środku

 

Już dzisiaj, o godz. 16.00 odbędzie się warsztat z bombkami antique, z koroną i efektem trawertynu oraz techniką transferu. Każda osoba wykona dwie bombki, mniejszą i większą, wykona kolaż na bombce, zrobi cieniowania i przyklei biżuterię. Zapraszam i pozdrawiam serdecznie Asket

bombki w stylu antique

One Comment

  1. BEHEMOT 29 listopada 2012 at 12:59 - Reply

    Książki wyglądają rewelacyjnie. Ja poproszę tę z mikołajem w tonacji brązowej. Cukierki sama dokupię niech tam:)

Napisz komentarz