Decoupage Blog i Szkoła Asket

Stołek i Herbaciarka z transferem – najbliższe kursy

Zapraszam na dwa najbliższe warsztaty, które odbędą się w najbliższy weekend.

W sobotę 18.00 czerwca w godz. 11- 17.00 odbędzie się Warsztat Decoupage „Bielony Stołek – Ryczka Pittorico”. Kurs podobny do tacy na nóżkach, ale tym razem udekorujemy fajny taboret, zwany ryczką. Jak zwykle różna kolorystyka oraz różne motywy do wyboru. Wielokolorowe cieniowania zwane pittorico. Przykładowy taboret zrobiony przeze mnie z różami z bluszczem.

 stołek taboret decoupage klasyczny pittorico

stołek taboret decoupage klasyczny pittoricokurs decoupage taboret z cieniowaniami stołek ryczka

Drugi warsztat, odbędzie się 19 czerwca w godz. 10-14.30  to powtórzenie już bardzo dawno nie organizowanego warsztatu z transferem ze zdjęcia. Udekorujemy pudełko na 6 przegródek, które może być także herbaciarką. Różna kolorystyka oraz motywy do wyboru. Kto chce może ze sobą wziąć fotografię w stylu retro osoby bliskiej lub ulubioną. Technika przecierek na mokro, kolaż szablonów/stempli oraz technika prawostronnego transferu zwanego wytrawianiem papieru.

transfer z decoupage

6 przegródek pudełko herbaciarka

kurs warsztat decoupage i transfer

Na oba kursy można się zapisać pod tel. 508 26 26 32, lu b mailem asket@tlen.pl Gwarantuję dobrą zabawę 🙂 serdecznie zapraszam.

6 przegródek pudełko herbaciarka

stołek taboret decoupage klasyczny pittorico

 

Przypominam o sześciodniowych warsztatach SZKOŁA DECOUAPGE GWIAZDKOWA świąteczna edycja specjalna „CHRISTMAS EDITION„,

Jest to szkolenie dla osób kochających ozdoby świąteczne i Boże Narodzenie.  Będziemy dekorować bombki i nie tylko na bardzo różne sposoby. Całość szkolenia to inwestycja 1800 zł brutto. Uczestnik otrzymuje zaświadczenie z ukończenia kursu  dyplom ukończenia Christmas Edition Art Szkoły Asket.

Na kurs można się zapisać i do nas dołączyć tel. 508 26 26 32.

Ktoś może powiedzieć: „bombki w czerwcu?” Ale dla decoupażystów i osób, które chcą się dobrze przygotować do świąt, to jest najlepszy termin, aby się czegoś nauczyć i zrobić trochę ozdób na świąteczne kiermasze, na prezenty dla znajomych czy sobie na choinkę.

Wierzcie mi, że w październiku, gdy większość osób budzi się do robienia ozdób, jest już trochę za późno.

NOWY TERMIN 6 dniowy – 25-30 czerwca 2016 r „SZKOŁA DECOUPAGE- Christmas Edition” -ozdoby świąteczne w Art Szkole Asket to – kompletne szkolenie (zawierające 60 godzin), dzięki któremu nabędziesz solidną wiedzę i praktykę w zakresie zdobienia bożonarodzeniowych ozdób.
tutaj można zobaczyć film zajawkę z poprzednich edycji


Jutro rozpiszę szkolenie  na poszczególne dni, aby można było się ewentualnie zapisać na pojedyńczy kurs czy dwa. Warto jednak przemyśleć sprawę z całościowym szkoleniem zawierającym większość technik do dekoracji ozdób świątecznych. Każda ozdoba jest wykonana inną techniką i każdą zdążamy wykończyć, tak, że uczestnicy wychodzą z kursu z gotowymi ozdobami. W ciągu moich 12 lat doświadczenia mogę stwierdzić, że dopiero po tym czasie opanowałam dobrze techniki ozdabiania świątecznych dekoracji, i tym doświadczeniem oraz wiedzą dzielę się z uczestnikami tego kursu.

bombkowe szaleństwo

Więcej informacji o Szkole Decoupage tutaj

Pozdrawiam serdecznie

Asket

P.S. Przypominam także o trwającej promocji na wszystkie papiery z serii Asket collection TUTAJ

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top