Decoupage Blog i Szkoła Asket

Szklana bomboniera

Dwa piękne dni sprawiły, że większość osób pewnie spędziła ten czas na świeżym powietrzu oraz na robieniu wiosennych porządków. Ja niestety miałam swoje kursy więc mogłam słoneczko oglądać tylko przez szybkę w pracowni. To jednak wystarczyło, że nastroiło mnie bardzo pozytywnie do nowej pory wiosennej i bardzo się z tego powodu cieszę.

Jeszcze tylko tydzień i mamy święta. W tym roku wypadają może nie bardzo szybko, ale o wiele wcześniej niż w zeszłym roku. Jaja jeszcze się lakierują i pewnie pokażę je niedługo.

Dzisiaj natomiast bomboniera, którą kończyłam bardzo dłuuugo. Na początku miałam na nią trochę inny pomysł, ale ostatecznie wygląda tak. Szkoda, że kupiłam ten szklany kształt tylko w jednym egzemplarzu. Bardzo podobają mi się takie kształty. Fajnie się je dekoruje.

 

szklana bomboniera decoupage

szklana bomboniera decoupageKończą się przygotowania do świąt, więc jajka z pleksi oraz ze styropianu będą w sklepie przecenione o 35%. Zapraszam.

P.S. przyszły do sklepu mikrokulki oraz gęsie wydmuszki. To informacja dla osób, które na nie czekają. Mirkokulki są bardzo drobniutkie i przez to wyglądają jeszcze ciekawiej niż te Stamperii.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top