Decoupage Blog i Szkoła Asket

Szkoła Decoupage – nabór na I ETAP

Informuję, że I Etap, czyli początek Szkoły Decoupage rozpocznie się w terminie:

19-24 września – tryb stacjonarny

oraz w trybie weekendowy: 19-20 września, 3-4 Października, 7-8 listopada.

Nabór trwa, można się zgłaszać tel. 508 26 26 32

Na zajęcia mogą uczęszczać osoby, które nie miały nigdy styczności z decoupage,  początkujące w tej technice, albo takie, które chciałyby podsumować i uzupełnić swoją wiedzę na ten temat.

Skrypt Szkoły Decoupage Art Szkoły Asket

IEtap Szkoły Decoupage, jak i pozostałe etapy kosztuje 1800 zł brutto (w przypadku trybu weekendowego można wpłacać za weekend 650 zł) i trwa 60 godz. intensywnych warsztatów przez prawie cały tydzień. Przeliczając zajęcia kosztują 30 zł  za godzinę wliczając w to materiały i narzędzia oraz przedmioty (wykonuje się zwykle kilkanaście sztuk) do dekoracji, szczegółowy instruktaż wraz z oryginalnym skryptem. Wszystkie ozdobione przedmioty uczestnicy zabierają ze sobą.

Skrypt Szkoły Decoupage Art Szkoły Asket

Każdy etap Szkoły Decoupage jest podsumowany stosownym świadectwem – zaświadczeniem z ukończenia szkolenia na specjalnym druku na postawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej.

Skrypt Szkoły Decoupage Art Szkoły Asket

Uwaga! Szczególnie dla nauczycieli oraz wychowawców, ale nie tylko, bo np. na szkolenie może się starać np. sklep hobbystyczny. W urzędach pracy (trzeba sprawdzić, czy danym urzędzie jest realizowany ten program) istnieją programy dofinansowania szkoleń z tzw. Funduszu Szkoleniowego dla osób zatrudnionych (nie bezrobotnych). Są to często programy unijne, często dla osób powyżej 45 lat.O szkolenie takie stara się do urzędu pracy pracodawca (czyli np. szkoła) który wysyła swojego pracownika na szkolenie do mnie, za które płaci urząd pracy. Pracodawca musi uzasadnić potrzebę szkolenia danej osoby w urzędzie pracy, a urząd pokrywa koszty szkolenia. Ja wtedy podpisuję umowę z pracodawcą, a pracodawca z urzędem pracy. Piszę o tym, bo mało osób o tym wie, i jeżeli ktoś byłby zainteresowany tego rodzaju dofinansowaniem, to proszę się zapoznać z informacjami w urzędach pracy w miejscu. Nie wszystkie urzędy prowadzą tego typu programy i mogą się one różnić.

 

Jutro podam bardziej szczegółowy terminarz zajęć, szczególnie jeżeli chodzi o kurs bombkowy i pojedyncze zajęcia.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top