Decoupage Blog i Szkoła Asket

Szkolenia Decoupage w najbliższym czasie, oraz odwołanie spotkania

W najbliższym tygodniu od soboty rozpocznie się I Etap Szkoły Decoupage – kompleksowego szkolenia, zarówno w trybie stacjonarnym w dniach 14-19 maja oraz w trybie weekendowym:  będą to3 spotkania po 2 dni w weekendy: 14-15 maja, 4-5 czerwca, oraz 2-3 lipca. Tutaj są informacje na temat tego szkolenia.

Oba tryby i stacjonarny i weekendowy się równoważą, tj. program jest ten sam, więc jeżeli ktoś z jednego trybu np. weekendowego chce w następnym etapie przejść do trybu stacjonarnego (i odwrotnie), może to zrobić bez przeszkód.

Zajęcia odbywają się w godz. 10.00-19.00. Tematów jest dużo zarówno teoretycznie jak i praktycznie (wykonujemy kilkanaście przedmiotów, które stają się własnością ucznia). Uczymy się głównie prawdziwego decoupage, opartego na kompozycjach z papierów klasycznych, które staje się ostatnio wyrafinowanym i rzadkim hobby.

Oczywiście technika serwetkowa jak i papier ryżowy to także zagadnienia, które przerabiamy w Szkole, aby znać całość zagadnień, jednak to tradycyjny papier jest tym, dzięki którym ta szlachetna sztuka wyklejania została nazwana decoupage i która ma tradycję prawie… osiemsetletnią. Tak 800 letnią.

 Do Szkoły Decoupage można się jeszcze zapisać pod tel. 508 26 26 32 oraz e-mailem: pracownia@pasjadecoupage.pl. Także, jeżeli termin Ci nie odpowiada, a chciałbyś wziąć udział  proszę o telefon.

shabby chic plakietka w stylu vintage

**********************

Odwołanie spotkania

W związku z bardzo ważną sprawą osobistą, w dniu jutrzejszym, czyli we wtorek 10 maja, sklep stacjonarny będzie zamknięty, a spotkanie dla miłośników decu, które miało odbyć się w tym dniu zostaje przełożone na wtorek 24 maja. Przepraszam szczególnie miłośniczki decoupage, z którymi spotkałyśmy się niedawno i ustaliłyśmy właśnie jutrzejszy dzień na kolejne spotkanie. Niestety mam w tym dniu umówione spotkanie z prawnikiem i nie mogę go przełożyć. Postaram się, aby 24 maja spotkanie się odbyło.

**********************

Poniżej dwa serducha, które wykonałam jako pokaz na Kursach Decoupage Malarski – z cieniowaniami pittorico.

Serducho z różami

Oba powędrowały już do Renaty, którą w tym miejscu serdecznie pozdrawiam 🙂

retro zawieszka na drzwi

Kurs Decoupage Malarski z cieniowaniami odbędzie się 16 maja w poniedziałek w godz. 11.00-17.30 jako jedną pracę wykonamy małą tacę lub wieszak oraz podobrazie na blejtramie z damą. Jeżeli ktoś chciałby to może do nas dołączyć tel. 508 26 26 32.

zawieszka w kształcie serca

Na tym zdjęciu widać, jak drobinki brokatu odbijają się w świetle lampy aparatu fotograficznego:zawieszka w kształcie sercasweet roses kurs decoupageshabby chic plakietka w stylu vintage

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top