Decoupage Blog i Szkoła Asket

Warsztaty Kreatywne z Asket na Filmie DVD, czyli Pasja Decoupage cz.II

Wakacje już dla większości z nas się skończyły, dlatego z początkiem września, przedstawiam 2,5 godzinny film instruktażowy do kupienia na płycie dvd. Jest możliwość obejrzenia filmu na telewizorze z odtwarzaczem dvd, albo na komputerze z dvd.

Ponieważ wiele osób od lat prosi mnie o różne filmy z różnymi technikami, tym razem pomyślałam, żeby każdy z przedmiotów był ozdobiony całkiem inaczej, aby można było nauczyć się jak najwięcej. Dlatego postanowiłam na filmie przystąpić od razu do warsztatów, bez zbędnej teorii. Osoby, które chciałyby dowiedzieć się o podstawach w decoupage oraz z jakich preparatów korzystać, a także z jakich narzędzi i materiałów odsyłam do mojego pierwszego filmu Pasja Decoupage cz.I Myślę, że te tematy są tam bardzo dokładnie omówione.

Na filmie szczegółowo omawiam i dekoruję 4 przedmioty, każdy zupełnie inną techniką. Poniżej trailer tego filmu, na którym widać jak wyglądają przedmioty które dekoruję:

Film zawiera tutorial dużego, okrągłego zegara w technice decoupage klasycznego, z domalowaniem cieni, z prostym efektem drewnianych desek, postarzonego techniką shabby chic

jak zrobić zegar decoupage - film krok po krokuKliknij na zdjęcie, aby powiększyć

Drugi przedmiot to duże jajo ceramiczne ze strukturą, techniką medalionu 3D oraz z mikrokulkami

film instrukażowy jak wykonać jajo z cameą i strutkurąKliknij na zdjęcie, aby powiększyć

Trzeci to szkatułka w technice Decoupage Mozaikowego™. Pierwszy raz pokazuję zdjęcia tej techniki w internecie. Na filmie także opowiadam o genezie tej metody decoupage oraz pokazuję inne przedmioty wykonane całkiem inaczej niż prezentowana szkatułka.

jak zrobić szkatułkę - Decoupage MOZAIKOWYKliknij na zdjęcie, aby powiększyć

Czwarty przedmiot krok po kroku na filmie to metalowy dzbanek emaliowany, mocno postarzony w stylu vintage w technice kolażu, z cieniowaniami, efektem zardzewiałego żelaza/żeliwa oraz z koronką.

Dzbanek czajnik w stylu vintage z efektem zardzewiałego żelaza

tutorial - kurs decoupage krok po kroku jak wykonać kolaż

Jak można zakupić film?

1. Film  jest dostępny w przedsprzedażowej subskrypcji do 20 września br.

To znaczy, że można teraz zamówić go poprzez e-mail asket@tlen.pl oraz wpłatę do 20 września w cenie 60 zł plus 8,50 koszty przesyłki (razem 68,50) na konto podane poniżej.

Można też wpłacić na konto 60 zł bez kosztów przesyłki i odebrać film osobiście w mojej pracowni w Warszawie od 21 września. (trzeba tylko w e-mailu zaznaczyć, że odbiór będzie osobisty)

Wysyłka lub odbiór filmu nastąpi dopiero po 20 września br.

2. W regularnej sprzedaży film będzie dostępny od 21 września br,  poprzez zakupy w pracowni, zamówienie e-mailem asket@tlen.pl lub telefoniczne, (tel. 508 26 26 32) w cenie 75 plus 8,50 koszty przesyłki. (razem 83,50)

 

Wysyłam także za granicę w obrębie Unii Europejskiej koszty wysyłki wynoszą 25 zł

 

W obu przypadkach należy w e-mailu podać swoje dane adresowe do wysyłki wraz z imieniem i nazwiskiem oraz następnie dokonać wpłaty odpowiedniej kwoty na konto podane poniżej:

UWAGA! W tytule przelewu proszę wpisać słowo: film2 + swoje nazwisko

Nr konta do wpłaty:

mbank, nr konta:
80 1140 2004 0000 3702 3886 1080
Adres do konta: Octava, ul. Puławska 103/5, 02-595 WarszawaPozdrawiam serdecznie
Asket

P.S.

Jest już wrzesień, więc pracownia jest dzisiaj czynna w godz. 13-19.00

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top