Decoupage Blog i Szkoła Asket

Warsztaty świąteczne decoupage

Uzupełniłam grafik na marzec, to informacja dla wszystkich tych, którzy czekają na nowe kursy.

Na razie tylko na marzec, bo przygotowuję jeszcze kilka nowości, więc za jakiś tydzień uzupełnię kursy na kwiecień i maj.

W tym roku święta przypadają dość szybko, więc na przygotowanie świątecznych dekoracji nie mamy zbyt wiele czasu. Z warsztatów świątecznych odbędą się jeszcze kolejno wg. terminów:

8 marca, czwartek, godz.11.00- Jajeczny kurs świąteczny

17 marca, sobota godz.11.00- Jajeczny kurs świąteczny

21 marca, środa godz.15.00- Oryginalne Jaja Rustykalne

23 marca, piątek godz.16.00-Bombowe Jajo Trójwymiarowe

24 marca, sobota godz. 11.00 – Szkatułka Jajo w stylu Faberge

28 marca, środa godz. 17.30 – Wiosenny świat zamknięty w jaju

01 kwietnia, niedziela, godz. 11.00 – Prawdziwa strusia wydmuszka

Pozostałe terminy kursów można obejrzeć tutaj

Osoby, którym nie pasują terminy, a chciałyby skorzystać z któregoś z warszatu lub kursu, proszę o telefon lub e-mail, możemy ustalić jakiś wspólny termin. Często tworzę także dodatkowe terminy dla mniejszych grup w tygodniu.

Z całkowicie nowych kursów w tym miesiącu odbędą się warsztaty Bombowe Jajo Trójwymiarowe z elementami sospeso. To propozycja dla osób, które lubią duże dekoracje trójwymiarowe w stylu rustykalnym i country. udekorujemy dużą o wysokości 24cm dekorację z jaja styropianowego tak, aby wyglądało na ceramiczne. Użyjemy decoupage 3D wykorzystując papier klasyczny, pasty strukturalne, postarzanie, oraz trójwymiarowy decoupage na folii sospeso. Gotową dekorację uczestnicy kursu zabiorą do domu.

decoupage wielkanocne z sospeso

Wszystkie elementy na dekoracji są trójwymiarowe (oprócz kropek oczywiście 🙂

technika decoupage sospeso sospezo

Dekoracja jest naprawdę duża, z tyłu czajnik:

kurs z sospeso

jak zrobić sospeso

Na kursie można nauczyć się prostych dekoracji wykorzystując folię sospeso. Długo przekonywałam się do tej techniki, i moim zdaniem styl country dobrze wpasowuje się w ten temat.

sospeso technika decoupage 3d

Będzie sporo świetnej zabawy, serdecznie zapraszam!

24 marca odbędzie się zupełnie odmienny w stylu warsztat. A mianowicie wykonamy dekoracyjną szkatułkę w stylu jaja Faberge. O Faberge pisałam już w zeszłym roku, miałam poprowadzić warsztat, ale z braku czasu go nie przygotowałam. Nie ma tego złego, bo w tym roku się odbędzie. I nie będzie to jajo strusie wiercone, ani jajo gęsie wiercone, czy cóś podobnego. Co? Zobaczycie 🙂

28 maja odbędzie się warsztat, których od dwóch lat „chodził mi po głowie” i wreszcie znalazłam czas, aby go zrealizować.  To wiosenna postać „świata zamkniętego w kuli”, tym razem w dużym przezroczystym jaju z plexi. Niedługo pokażę efekt.

Zapraszam serdecznie.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top