Decoupage Blog i Szkoła Asket

Wazon ze złoceniami i reliefami – Decoupage P/M

Za mną bardzo twórczy weekend w przygotowaniu świątecznych nowości.

Jutro pokażę Wam jaką dekorację wykonywałam w ubiegłą sobotę, którą można było podpatrzeć przychodząc na dzień otwarty. Dzisiaj natomiast przedstawiam nowy pomysł na warsztat decoupage ze szklanym wazonem, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 20 października, w godz. 11-16.30, cena warsztatu 280 zł. Można się zapisać pod tel. 508 26 26 32, lub e-mail: asket@tlen.pl.

Na warsztacie nauczymy się kilku różnych technik, które połączone ze sobą stworzą taki oto collage.

Wazon - złocenia w technice decoupage

Wazon jest duży, więc pracy co niemiara, między innymi będzie: praca z pastą strukturalną, decoupage klasyczny, wypukłe wzory w postaci płaskorzeźby, tonowanie tła i oczywiście zastosowanie płatków i arkuszy szlagmetalu, czyli złocenia.

Warsztat jest przeznaczony dla osób, które pierwsze prace decoupage mają już za sobą i dobrze radzą sobie z przyklejaniem papieru.

Serdecznie zapraszam.

jak zrobić złocenia w decoupage

 

************

DECOUPAGE PRAWDA I MITY P/M

Jakiś czas temu informowałam, że chciałabym rozpocząć cykl porad pod ww. tytułem, które wyjaśniałyby różne aspekty tej twórczej sztuki. Ponieważ blog ten czytają głównie osoby, które w jakimś stopniu zajmują się decoupage, chciałabym prosić Was o pytania jakie chcielibyście mi zadać, a ja wybiorę kilka (w zależności jakie będą i  ile ich będzie :)), na które odpowiem na blogu w danym miesiącu.

Pytania, które  będziecie zadawać powinny dotyczyć konkretnego tematu i muszą być w miarę szczegółowe. Osoby zadające je – zakładam, że robią decoupage – mają z jakąś konkretną sprawą mały problem. Tzn. nie odpowiem na pytania całkiem ogólne typu: „jak się kładzie crackle”, bo można by na ten temat napisać z pół książki, ani: „jaki jest zestaw startowy do decoupage”, bo to należy do samych podstaw, a ja chciałabym skupić się na zagadnieniach, które ciągle powracają jak bumerang i macie z nimi trudności.

Dlatego uruchamiam teraz cykl Decoupage P/M i proszę Was o pytania w komentarzach pod tym postem.

Jeżeli cykl Wam się spodoba i będziecie zadawać pytania co jakiś czas, np. raz w miesiącu będę go uruchamiała i odpowiadała, jeżeli Wam się nie spodoba, cóż … 🙂

Można jeszcze zgłaszać swoje problemy do końca tego tygodnia czyli 20.10 – tutaj

1 thought on “Wazon ze złoceniami i reliefami – Decoupage P/M”

  1. Witam, mam następujące pytanie: czy preparaty do spękań dwuskładnikowe firmy Heritage można zmyć wodą, tzn, czy można zmyć drugi składnik po wypełnieniu krakli i polakierować pierwszy składnik lakierem akrylowym? Pozdrawiam, Magda

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top