Decoupage Blog i Szkoła Asket

Wielkanocne jaja czyli poziomkowe wydmuszki

Na jednym z ostatnich warsztatów dekorowaliśmy gęsie wydmuszki. Rzadko udaje mi się coś zrobić samej na warsztatach, bo muszę doglądać jak sobie radzą moi kursanci. Ciężko mi się też skupić, bo praca twórcza wymaga oderwania się choć na chwilę od rzeczywistości. Zaczęłam jednak dekorować tak jak inni trzy wydmuszki. Wybrałam motyw poziomek, bo nie robiłam jeszcze w takiej kolorystyce.

Po warsztacie siedziałam jeszcze do późna i dokańczałam moje wydmuszki. Dzisiaj są już skończone i oto pierwsze w tym roku moje jaja wielkanocne. Do Wielkanocy trochę czasu jeszcze jest, ale jak zwykle my dekumaniacy zaczynamy już przygotowywać się do świąt w lutym 🙂

Nie przepadam za dekorowaniem małych jajek, ale tego rodzaju wymuszki bardzo lubię robić.

jak ozdobić jaja na wielkanoc

jaja decoupage, pisanki decoupage

rustykalne pisanki decoupage

jaja  decoupage na wielkanoc

 A propos wydmuszek i jajek, przyszły już do pracowni gęsie wydmuszki w pudełkach, styropianowe duże i wielkie jaja, a także plastikowe z pleksi do dekorowania. Osoby chętne zapraszam jak zwykle we wtorki i piątki od godz. 13-19-ej.

W sobotę odbędzie  się  Jajeczny kurs świąteczny i wykonamy aż 4 jajka różne i różnymi technikami. Można się jeszcze zgłosić. Więcej w terminarzu i w opisie kursu tutaj.

Zagadka:

A dla stałych zalądaczy na mojego bloga mam małą zagadkę: Co zmieniło się od wczoraj na głównym banerze tytułowym bloga? Osoba która pierwsza poda prawidłową odpowiedź w komenatrzach pod postem otrzyma kostkę do ścierania oraz 20 pięknych serwetek z tegorocznej wiosennej kolekcji. Proszę także podać maila w komentarzu.

Zapraszam1 thought on “Wielkanocne jaja czyli poziomkowe wydmuszki”

  1. Witaj! Jestem na Twoim blogu pierwszy raz więc niestety nie umiem odpowiedzieć na zagadkę, ale za to bardzo mi sie tutaj spodobało i dodaję blog do ulubionych 🙂 Piękna grafika wszystko przejrzyste, poukładane na prawdę super! No a prace… CUDOWNE!!! Swoją drogą wiele już takowych ogladałam, ale do tej pory nie wiem na czym polega decoupage… chyba pora uzupełnić wiedzę :). Pozdrawiam!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top