Decoupage Blog i Szkoła Asket

Wiktoriański Decoupage na listownikach

Na jednym z warsztatów Szkoły Decoupage ozdabiamy mały przedmiot w technice decoupage w stylu wiktoriańskim. Do tej pory chyba nie pokazywałam tego typu dekoracji, ale można je znaleźć w internecie na zagranicznych stronach.

Jest to czysto klasyczny decoupage, a Panie miały tym razem za zadanie ozdobić mały pojemnik na listy. Jest tyle zagadnień w Szkole Decoupage, że z tego tematu wykonujemy mały przedmiot, gdyż jest to decoupage bardzo pracochłonny i jakże inny od popularnych serwetek.

Zobaczmy jak Panie wywiązały się z tego zadania:

decoupage wiktoriański

Oprócz sposobu dekoracji Panie starały się dobrać także stare, wiktoriańskie wzory. Co prawda żadna z osób nie wybrała ani aniołów, ani dam, ale roślinna kompozycja także wpisuje się w stary styl.

decoupage wiktoriański

decoupage klasyczny, tradycyjnydekupaz wiktoriański

Już niedługo pokażę także inne ciekawe prace z Art Szkoły Asket, między innymi fajne lampy z butelek, wazony w połączeniu z print roomem, konewki w z nowymi wzorami papierów, kolejne segregatory, czy 4 całkiem nowe manekiny.

dekupaz wiktoriański

Chciałabym Wam także pokazać trochę prac ze Szkoły „Shabby Chic – Stary Szyk”, której głównym celem jest nauczenie się postarzania i malowania dekoracyjnego mebli i imitacji przedmiotów.  Zdjątek mam „multum”, część już czeka na publikację :). Zapowiadam także nowy dwu i pół godzinny film instruktażowy z dekoracją 4 przedmiotów różnymi technikami, do kupienia w przedsprzedaży. Terminarz Szkoły Decoupage i Szkoły Shabby Chic oraz kursów będzie uzupełniony w tym tygodniu.

Także pozdrawiam wszystkich na nowy tydzień i życzę Wam fajnej pogody!!!

wakacje asket

Tu ja jeszcze na wakacjach 🙂 oraz kilka inspiracji morskich, zdjątka zrobione przez mojego Krzysztofa. Zdjęcia są zrobione bez żadnych filtrów. Są tylko zmniejszone ze wstawionym logo.
wakacje nad morzem

wakacje nad morzemwakacje nad morzemwakacje nad morzemwakacje nad morzemwakacje nad morzemwakacje nad morzemwakacje nad morzem

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top