Decoupage Blog i Szkoła Asket

Wiosenno – letnie klimaty

Połowę dnia spędziłam dzisiaj na malowaniu i wykańczaniu półki.Jakoś się udało, choć młotek i piła nie są moją najlepszą stroną. Za to stara mdfowa szafka, a raczej półka otrzymała nową szatę. Z brązowej zrobiła się popielata z białymi przecierkami. Być może zrobię na niej jakieś delikatne stencile, ale decoupage na niej nie będę robić. Zbyt wiele tego by było. Szafkę pokażę, jak będę miała czas zrobić fotki.

Na szybko zrobiłam dzisiaj, przy ładnej pogodzie parę fotek ostatnich prac. Zdążyłam obrobić tylko kilka zdjątek i to wklejam. Poziomkowe lampioniki, które zrobiłam myśląc o tych z jabłuszkami, które zrobiłam wcześniej. Zapalone lampioniki wnoszą do domq świeżość i prawdziwą wiosnę.

Jest jeszcze wieszaczek-budka z ptaszkiem, który zrobiłam podczas sobotniego kursu, przy pokazywaniu pittorico.

Ostatnia to para: metalowy wazon, czy cóś, bo nie bardzo wiem co z tym sprzętem zrobić :). Może to być osłonka na doniczkę, lub pojemnik na owoce. Ja włożyłam do niego jabłka i gruszki. Deska na klucze do komptetu, ale jeszcze bez haczyków, bo się lakieruje. Wazon zrobiłam 2 tygodnie temu na warsztatach z decoupage na metalu.

 

 

Większe zdjęcia można obejrzeć w mojej galerii. Zapraszam.


 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top