Decoupage Blog i Szkoła Asket

Wiszące ptaszki, wydmuszki i róże

Co prawda święta jeszcze się nie skończyły i wielu z Was zapewne przesiaduje większość czasu z rodziną przy świątecznym stole, ale mam Wam jeszcze do pokazania kilka dekoracji z tego roku, zatem zapraszam do zerknięcia na kolejne wydmuszki wylakierowane na porcelankę.

Kliknij na poniższe zdjęcie, aby powiększyć:  jajka wielkanocne dekoracyjne w koszyczku - decoupageSame motywy ptaszkowe siedzące na różanych krzaczkach są bardzo dekoracyjne, więc tym razem jest bardzo klasycznie, bez zbędnych ozdobników, motyw, szklący lakier i końcówki jubilerskie z perełkami.

motywy do jajek decoupage - ptaszki

Wielkanocne dekoracje na stół - wydmuszki gęsie

Wielkanocne dekoracje na stół - wydmuszki gęsie

Wiele osób po jakimś czasie robienia decoupage szuka nowych pomysłów na dekoracje i to normalne. Po jakimś czasie wiele rzeczy nam się nudzi. Stale szukamy nowości, nowych inspiracji i pomysłów.

Kliknij na poniższe zdjęcie, aby powiększyć: Wydmuszki gęsie z motywami ptaszków rękodzieło

Wydmuszki gęsie z motywami ptaszków rękodzieło

Przecierki, konturówki, złocenia, reliefy, pasty strukturalne, a nawet scrapbooking. Sama zastanawiam się ile jeszcze dekupaży zrobię, zanim stanie się to dla mnie nudne i nie będę chciała się w to bawić.  Ciągle jednak  powracam do najprostszego rozwiązania, w którym zakochałam się wiele lat temu: do motywu z papieru. To dlatego nazwałam swoją stronę internetową „Pasja Decoupage” i myślę, że jeszcze długo tak pozostanie….

Jakie dekoracje na wielkanoc - wydmuszki wiszące na gałązkach baziJakie dekoracje na wielkanoc - wydmuszki wiszące na gałązkach baziCo można zrobić z wydmuszkami gęsimi po udekorowaniu? Najczęściej kładę je na talerzyku, albo szklanej paterze. Czasami wkładam do przezroczystej bomboniery.

Tutaj po prostu zawiesiłam kilka wydmuszek na gałązkach bazi. Dość efektownie to wygląda.

Kliknij na poniższe zdjęcie, aby powiększyć: jak zawiesić wydmuszki na gałęziach bazi

Jakie dekoracje na wielkanoc - wydmuszki wiszące na gałązkach bazijak malować dekorować jajka?ręcznie malowane i dekorowane jajka na wielkanoc

A tutaj leżą sobie w pudełku:3 gęsie jaja z motywami decoupage

Jeszcze raz życzę Wam spokojnych świąt i do zobaczenia – jajek tegorocznych jeszcze nie koniec…

pozdrawiam świątecznie

Asket

P.S.

Zapomniałam dodać, że motywy, których użyłam do dekoracji tych wydmuszek pochodzą z tegorocznej kolekcji moich papierów z serii W (wiosenna kolekcja)

Można go kupić w pracowni oraz przez internet tutaj

Kolekcja wielkanocna jest tutaj

papier wielkanocna kolekcja wiosenna Asket Design CollectionZostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top