Decoupage Blog i Szkoła Asket

Ze spotkania decoupażystów – z ptaszkiem decomanii

W piątek odbyło się kolejne spotkanie dla miłośników decou. Na spotkaniu zrobiłam pokaz z wykorzystaniem nowego wzoru papieru ryżowego Decomanii. Muszę przyznać, że motywy trzech papierów z ptaszkami bardzo przypadły mi do gustu. Są bardzo delikane w malarskim stylu i w odcieniach odchodzącego lata. Dlatego postanowiłam wykonać duży, 45 cm zegar z jednym z motywów. Oto on

Najwięcej czasu spędziłam na domalowaniu cyferblatu. Toteż duża ilość osób nie miała okazji zobaczyć całości na spotkaniu.

zegar decoupage

Nie mogę zdecydować się na wskazówki. Największe są te proste i chyba je zostawię. Jednak mam jeszcze czas, bo cały czas go lakieruję.

 spotkania decoupage

Zegar naprawdę jest duży:

ja z decoupage zegar

decoupage malarski

Piękne papiery z ptaszkami można kupić u mnie na miejscu w pracowni:

papier do decoupage

decoumania

1 thought on “Ze spotkania decoupażystów – z ptaszkiem decomanii”

  1. Nie potrafię nigdzie w necie znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie, więc może będę miała szczęście i coś mi podpowiesz. W jaki sposób można uzyskać taki mniej intensywny w swych kolorach motyw. Patrząc na zdjęcia papieru z ptaszkiem, a potem na ten sam motyw na zegarze, wydaje się być taki bardziej rozmyty i stonowany. Nie wiem czy to tylko moje złudzenie, czy tak faktycznie jest, ale widziałam to na wielu zdjęciach w różnych miejscach. Dziękuję z góry za odpowiedź:)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top