Decoupage Blog i Szkoła Asket

Ze Szkoły Decoupage: Decoupage Malarski i Cieniowania/wtorkowe spotkanie

Dawno już nie pokazywałam prac wykorzystujących technikę cieniowania, czyli decoupage malarskiego, co dzisiaj czynię. Poniżej kilka prac uczniów Szkoły Decoupage.

Cieniowania czyli domalowywanie tła w technice decoupage

Na początek technika pittorico, czyli cieniowania wielokolorowe. Można powiedzieć, że cieniowania te można podzielić na dwa rodzaje. Cieniowania klasycznego pittorico oraz decoupage malarskiego w całej swojej okazałości. Poniższe prace są przykładem cieniowania pittorico.

malarski decoupage cieniowania pittorico na tacy

malarski decoupage

jak zrobić cieniowania wielokolorowe - kurs u AsketWieszak oryginalny - cieniowania pittorico - wielokoloroweTechnika ta wymaga dużo wprawy i cierpliwości. Przedstawione prace uczniów tym poście są w przeważającej części pierwszymi ich próbami w cieniowaniach, więc niektóre nie są doskonałe. Trzeba zrobić przynajmniej kilkanaście takich prac, aby technikę opanować dostatecznie.

malarski decoupage cieniowania pittorico na tacy

malarski decoupage cieniowania pittorico na tacy

malarski decoupage cieniowania pittorico na tacymalarski decoupage cieniowania pittorico na tacyDo trzech spośród prac panie wykorzystały ten oto papier z kolekcji Asket serii ED. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak różne mogą być cieniowania wokół jednego wzoru. Papiery Asket Design Collection można zakupić w pracowni lub tutaj

papier asket

papier asket

Pozostałe wzory wykorzystane w poście:papier asket papier asket papier asket Zazwyczaj drugi rodzaj prac wykonywanych na „kursie decoupage malarskiego”, to portret damy na blejtramie, poniżej kilka prac uczniów:

malarski decoupage

warsztaty decoupage warszawie pracownia Asket

praca na płótnie decoupage kurs decoumalarski decoupagemalarski decoupage  dama

 

Kurs decoupage malarski odbędzie się w najbliższą środę, 11 lutego, w godz. 11-17.30. Jeżeli ktoś ma ochotę do nas dołączyć w ostatniej chwili, to zapraszam: tel. 508 26 26 32.

Jutro natomiast sklep jako pracownia będzie otwarty jak zwykle (przypominam, że w tym tygodniu będzie jeszcze otwarty w czwartek), w godz.13-19.00.

Natomiast jutro także, od godz. 17.30 odbędzie się spotkanie dla miłośników decoupage. Zasady obowiązują jak zwykle.

Pozdrawiam serdecznie

i życzę miłego tygodnia, choć za oknem zimno i mokro.

Asket

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top