Decoupage Blog i Szkoła Asket

Zegar przyprószony śniegiem

Warsztaty świąteczne trwają. Za nami już konewki z kamieniczką w technice 3D oraz odlotowe ozdoby choinkowe. Szkoda, że nie widzieliście, jakie piękne przedmioty wyszły spod rąk Pań na kursie.

A w najbliższym czasie, obok jutrzejszego Bombkowego szaleństwa, w czwartek podstawy, a w piątek bombonierka – w kształcie serduszka, z damą i perłowym odblaskiem w środku, a na zewnątrz z reliefem i drobnymi kwiatkami na przodzie. Bombonierka nie jest postarzona, ale osoby, które chciałyby, aby ich bombonierka taka była poinformuję na kursie jak to zrobić. (tak jak na zdjęciu poniżej).

jak wykonać postarzone reliefy konturówką

W sobotę natomiast rano odbędzie się warsztat z zegarem przyprószonym śniegiem w stylu retro. Tym razem zdecydowałam, że zegar będzie duuży 45 cm średnicy. Jest bardzo mocno postarzony w kolorze sepii i jest bardzo nostalgiczny. Fragmenty zegara na zdjęciu poniżej. Osoby, które zapiszą się na kurs mogą obejrzeć go na żywo w pracowni. Zegar jest mniej bajkowy, niż poprzedni, ale za to bardziej w klimacie romantycznym z przełomu wieków XIX i XX. Wykorzystujemy różne techniki od cieniowania monochromatycznego, po mocne postarzanie z lacca scrurente oraz „technikę przyprószania śniegiem”. Do tego śniegowy relief z pasty strukturalnej. A wszystko na jednym zegarze. Osoby chętne nauczenia się wielu technik na jednej pracy zapraszam serdecznie na ten warsztat! Zresztą jak w większości na wielu moich warsztatach.

Zegar retro

 

Po zegarze natomiast odbędzie się warsztat z bombkami w stylu antique, z techniką transferu, efektem trawertynu, oraz motywem korony i motyli.To kolejny warsztat z przeplatanymi wieloma technikami. Szczególnie polecam dla osób, które nie lubią lakierować wielokrotnie oraz nie lubią przyklejać papieru na obłe powierzchnie, jednak znudziły już im się serwetki.

W niedzielę natomiast rano Bajeczny Lampion Swiąteczny, natomiast tuż po nim, Talerz na opłatek z tzw. Victorian Snow Angel, czyli z wiktorańskim białym aniołkiem.Ten warsztat to także połączenie wielu technik od cracka jednoskładnikowego w technice odwrotnej, po glitter, perłowy stencil, postarzanie oraz odwrotne cieniowanie na cracku.

cracle jednoskładnikowe na opak

Na wszystkie warsztaty można się jeszcze zapisać., najlepiej tel. 508 26 26 32. Jeżeli nie odbieram, to najczęściej mam warsztat i zazwyczaj oddzwaniam, o ile ktoś nie ma ukrytego numeru.

Do najbliższych kursów doszło jeszcze kilka terminów, między innymi warszat na świecy oraz na materiale (z woreczkami) oraz kurs decoupage 3D, na którym wykonamy tym razem bombkę w technice 3D oraz obrazek zimowy z pastami strukturalnymi. To ukłon w stronę Pań, które o taki kurs prosiły.

Wszystkie informacje zawarte o kursach są tutaj i tutaj

Serdecznie zapraszam i zmykam spać.

 

P.S.

Informacja dla pani, która nasmarowała długi komentarz pod jednym z ostatnich postów: jak wszystkie tego rodzaju śmieci, takie opinie lądują od razu u mnie w koszu, po przeczytaniu jednego, czy dwóch zdań, szkoda mi czasu na czytanie tego, dlatego doceniam pani wysiłek, ale na daremnie. Szkoda, że nie spożytkowała pani tego czasu np. na kontemplację nad umierającymi dziećmi, bowiem może dzięki temu świat miałby z pani jakiś pożytek. Ponieważ nie interesują mnie opinie o tym, co piszę na blogu, jest to mój blog i mam prawo do wyrażania opinii o wszystkim – wyłączam komentowanie na stałe. To, że ktoś wchodzi na mojego bloga, to jego sprawa, nikogo do tego nie zmuszam. Szczerze mówiąc będę bardziej zadowolona, gdy osoby mi mniej życzliwe poszukają sobie „inspiracji ” gdzie indziej. I nie życzę sobie żadnych maili na ten temat. Każdy będzie usunięty z mojej poczty.

Asket

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top