Decoupage Blog i Szkoła Asket

Zegary retro-girls

Niestety nie udało mi się dzisiaj uzupełnić poszczególnych kursów z wydania świątecznego Szkoły Decoupage, co mam nadzieję zrobię dzisiaj (czyli w czwartek).

Wiele lat już minęło odkąd prowadzę tego bloga oraz pracownię i wiele pięknych prac robionych na kursach i warsztatach przeminęło nie pojawiwszy się tutaj. Czasami zdarza się, że robię dużo zdjęć z kursów, ale z braku czasu nie umieszczam ich na blogu. Czasami zdjęcia robione pośpiesznie na koniec zajęć niestety nie są dobrej jakości i wtedy także rezygnuję z publikacji. Czasami zdarza się też, że zdjęcia już dawno są „obrobione” czyli odpowiednio zmniejszone do formatu bloga ze wstawionym logo, ale z jakiegoś powodu ich jeszcze nie pokazałam.

Poniżej więc kilka takich zegarów zrobionych przez uczennice już kilka lat temu. Tematem przewodnim kursu był zegar retro z pocztówkami dziewczynek. Zobaczmy jak wyglądają te prace:

Zegary retro – girls

zegar decoupage retro

zegar decoupage retro

zegar decoupage retrozegar decoupage retrozegar decoupage retrozegar decoupage retro

Zegary są wykonane z różnych papierów klasycznych, ale poniżej przedstawiam wam papiery Asket, które mogą być inspiracją do Waszych zegarów.

papier retro girls

papier retro girls

papier retro girlspapier retro girlspapier retro girlspapier retro girlsP.S. Przypominam także o trwającej promocji na wszystkie papiery z serii Asket collection TUTAJ

pozdrawiam serdecznie i życzę Wam miłego czwartku 🙂

1 thought on “Zegary retro-girls”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top