Złocenia – stojak na korale oraz jutrzejsze spotkanie

||Złocenia – stojak na korale oraz jutrzejsze spotkanie

Oto stojak na biżuterię, a raczej na korale, który zrobiłam wykorzystując do tego motywy barokowe i złocenia. Wylakierowany na wysoki połysk, z ciemnymi cieniowaniami – taki stojak można wykonać na kursie złoceń. Ostatnio zmodyfikowałam ten kurs i obecnie nie korzystam z motywów ikonowych. Robimy dwie świeckie prace wykorzystując płatki i folię do złoceń.

złocenia decoupage jak zrobić

jak wykonać złocenia

decoupage w barokowym stylu

A jutro od godz. 17.30 zapraszam na spotkanie decoupażystów. Jak zwykle wstęp wolny po okazaniu dowolnej pracy decoupage. Mile widziane są także słodkości do kawy czy herbaty.

A z nowości przyszły szablony z różnymi ornamentami oraz tarczami zegarowymi.

Chciałam także przypomnieć, że od jutra pracownia jako sklep nie będzie czynna we wtorki i piątki, chociaż kursy i warsztaty będą odbywały się w trybie normalnym. Na okres letni (tj. do końca sierpnia) sklep będzie czynny tylko po telefonicznym umówieniu się na zakupy. Oczywiście w czasie spotkań dla decoupażystów można je będzie także zrobić. 

One Comment

  1. aga1-9791 6 czerwca 2012 at 01:46 - Reply

    Witam.
    Ten stojak wydaje mi się nieco za „ciężki”, to jedna z niewielu Pani prac, gdzie mam wrażenie, że przedmiot przytłacza sobą otoczenie…może to te złocenia, sama nie umiem dokładnie określić moich odczuć na jego widok…. Za nadto strojny on. Podziwiam Panią za pasję i zdolności dot. decoupage 😉

Napisz komentarz