Decoupage Blog i Szkoła Asket

Zrób Ze Mną Komplecikowe Cuda i Wygraj Niesamowitą Nagrodę

Zrób Ze Mną Komplecikowe Cuda i Wygraj Niesamowitą Nagrodę

Wyzwanie – Komplecikowanie z Papierami Asket

Romantyczne papiery Asket

Hej, hej! Nareszcie się wyrobiłam! Nie martw się, że post miał być wcześniej, najważniejsze, że już jestem tutaj!

Zapraszam na nasze wyjątkowe Letnie Wyzwanie – „Komplecikowanie z Papierami Asket”! To prawdziwa okazja do odkrycia swojej kreatywności i połączenia jej z wakacyjnym wypoczynkiem. Powyżej i poniżej zdjęcia komplecików, które zrobiłam Ci dla inspiracji, 4 podkładki z pudełkiem oraz okrągłe pudełko na ciastka z papieru klasycznego ED392, a poniżej komplet kuchenny w niebieskościach z serii classica: RDN 431

sklep dekupz

Masz cały sierpień, aby stworzyć wyjątkowy komplet – minimum dwóch udekorowanych przedmiotów za pomocą naszych pięknych papierów Asket. W tym wyzwaniu nie ma sztywnych ram, możesz puścić wodze fantazji i stworzyć coś zupełnie oryginalnego! Jedyne, co Cię ogranicza, to wykorzystanie naszych wspaniałych papierów Asket z dowolnej kolekcji!

sklep dekupz

Nie ma lepszego sposobu na wykorzystanie swojej kreatywności niż w tworzeniu unikalnych kompletów. Poczuj magię i inspirację, kiedy papierki zamienią zwykłe przedmioty w prawdziwe dzieła sztuki! Powyżej komplecik drewniany koszyczek i dwie gęsie wydmuszki ryżowego papieru RD418 /RD417, poniżej komplet z serii classica z papieru ED i RD o nr428c i 428d

sklep dekupz

Podziel się swoimi dziełami na Facebooku, oznaczając nasz fanpage (kliknij link) Art Szkoła Asket Decoupage i Stylizacja Mebli, Warsztaty i Szkolenia

i dodając hashtag #KomplecikowanieZAsket. Przygotowaliśmy dla zwycięzcy zestaw papierów z najnowszej serii Classica wraz z przesyłką o wartości 500 zł! To prawdziwa gratka dla pasjonatów twórczej zabawy.

sklep dekupz

Powyżej dwa metalowe pudełka na biżuterię, które zaczęłam ozdabiać na livie z papieru Classica z pięknymi różami vintage RDN 426BB a3 i a4, poniżej do kompletu dorobiłam także pudełko na chusteczki do łazienki z namalowanym efektem marmuru i tym papierem

sklep dekupz

Nie musisz być artystą, aby wziąć udział. Wyzwanie skierowane jest zarówno do początkujących, jak i doświadczonych, którzy chcą zainspirować innych swoją kreatywnością.

Romantyczne papiery Asket
Romantyczne papiery Asket

Regulamin Wyzwania na Facebooku – „Wyzwanie – Komplecikowanie z Papierami Asket””

 1. Organizatorem wyzwania jest „Art Szkoła Asket” vel „Octava”, z siedzibą w Leśnym Zakątku 4, Stanisławów Pierwszy
 2. Wyzwanie rozpoczyna się 03.08.2023 i kończy się 31.08.2023 do godz.24.00.
 3. Aby wziąć udział w wyzwaniu, uczestnicy muszą spełnić następujące warunki:
  • Polub naszą stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/ArtSzkolaAsket/  „Art Szkoła Asket Decoupage i Stylizacja Mebli, Warsztaty i Szkolenia”
  • Udostępnij na swoim profilu informację, że bierzesz udział w wyzwaniu „Komplecikowanie z Papierami Asket”.
  • Opublikuj swoją własną twórczą dekorację kompletu składającego się z minimum dwóch przedmiotów z dowolnych papierów Asket Collection
  • Oznacz naszą stronę na Facebooku: „Art Szkoła Asket Decoupage i Stylizacja Mebli, Warsztaty i Szkolenia” na zdjęciu Twojego kompletu.
  • W opisie zdjęcia podaj numer papieru Asket, którego użyłaś do dekoracji oraz
  • w opisie też użyj hashtagu #KomplecikowanieZAsket.
 1. Wyzwanie jest otwarte dla osób zamieszkałych w Polsce i w Europie. Uczestnicy muszą być pełnoletni lub mieć zgodę rodziców lub opiekunów prawnych.
 2. Publikacje muszą być oryginalne i należy do nich dołączyć krótki opis, w którym opisane są inspiracje, techniki, użyte materiały itp.
 3. Jedna osoba może zgłosić dowolną liczbę kompozycji, jednak każda kompozycja będzie traktowana jako oddzielny wpis konkursowy.
 4. Nagrodą główną jest cały zestaw papierów z serii Classica, obejmujący Nowy Papier Ryżowy a3 oraz podkładki a4 za kwotę 500 zł z przesyłką. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę lub inne produkty.
 5. Wyłonienie zwycięzcy nastąpi po zakończeniu wyzwania. Zwycięzca zostanie wybrany na podstawie kreatywności, oryginalności i estetyki kompozycji. Decyzja jury będzie ostateczna i niepodważalna.
 6. Zwycięzca zostanie powiadomiony w ciągu 7 dni od zakończenia wyzwania poprzez wiadomość prywatną na Facebooku. Jeśli zwycięzca nie odpowie w ciągu 7 dni, nagroda zostanie przekazana kolejnej osobie.
 7. Organizator zastrzega sobie prawo do udostępnienia publikacji uczestników na swojej stronie na Facebooku i innych mediach społecznościowych w celach promocyjnych i marketingowych, z zachowaniem odpowiedniego oznaczenia autorstwa.
 8. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek problemy techniczne, awarie, utratę danych lub inne okoliczności uniemożliwiające udział w wyzwaniu.
 9. Niniejsze wyzwanie nie jest w żaden sposób sponsorowane, wspierane ani administrowane przez Facebook. Uczestnicy dostarczają swoje informacje organizatorowi, a nie Facebookowi.
Romantyczne papiery Asket
Romantyczne papiery Asket

Zaproszenie do naszego Letniego Wyzwania skierowane jest zarówno do początkujących, jak i doświadczonych artystów. Twórz z pasją, a może to właśnie Ty staniesz się zwycięzcą, wybranym przez jury w składzie Asket oraz dwóch ambasadorów naszej marki!

Romantyczne papiery Asket

Nie czekaj! Zgłoś się do wyzwania już teraz i daj się ponieść wiatrowi kreatywności! Pokaż, że Twoje rękodzielnicze umiejętności są niepowtarzalne! #KomplecikowanieZAsket

Ruszajmy razem w twórczą podróż przez sierpień! Powodzenia! ✨

sklep dekupz

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące wyzwania lub regulaminu, proszę o kontakt  poprzez wiadomość prywatną na Facebooku lub e-mail asket@tlen.pl

Przechodzę do sklepu z nowościami
sklep dekupz
sklep dekupz
Przechodzę do sklepu z nowościami

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top