Decoupage Blog i Szkoła Asket

Zyczenia i Noworoczna promocja papierów

Chciałabym wszystkim Wam życzyć pięknego Nowego Roku 2015, aby był jeszcze lepszy od tego, a najlepiej najlepszy ze wszystkich dotychczasowych w Waszym życiu! Dla mnie stary rok nie był zły, ale żegnam go bez żalu i nie mogę już doczekać się następnego z ósemką w tle 🙂

Bombka dzwonek wykonana techniką decoupage z crackle 

Na zdjęciu powyżej fragment jednej z moich choinek, które Wam pokażę, ale niestety ostatnio nie było dobrego światła do robienia im zdjęć. Ta choinka jest śnieżnolodowa i w tym roku postanowiłam ją ubrać całą na biało z małymi akcentami, takimi  jak dzwonek z nowego papieru (BN126), który jest pokazany poniżej. Więcej bombek, bo zrobiłam ich całą kolekcję 15 sztuk, pokażę już w nowym roku. Niestety nie zdążyłam obrobić jeszcze zdjęć.

 Noworoczna promocja papierów ASKET DESIGN COLLECTION z serii BN i K do 11 stycznia 2015 r. do godz. 24.00

Promocja ta obowiązuje zarówno przez internet jak i w sklepie stacjonarnym

Warunki zakupu papierów przez internet oraz kolekcja jest tutaj

Warunki promocji:

Ogłaszam noworoczną promocję wyprzedażową na papiery z kolekcji bożonarodzeniowej BN – w cenie 5zł i kartonów z serii K w cenie 6zł (dotychczasowa cena to BN- 6zł i K- 8 zł)

W skład promocji wchodzi także 12 całkiem nowych wzorów bożonarodzeniowych papierów, które są udostępnione tylko na okres promocji do 11 stycznia 2015 i będą dostępne w regularnej sprzedaży dopiero we wrześniu 2015 roku, więc jest okazja, aby szczególnie osoby, które chcą robić ozdoby już w połowie roku mogły zaopatrzyć się w nowości już na przyszłą gwiazdkę i to po niższej cenie. Nowe wzory zarówno z kolekcji „BN” jak i „K” a.d. 2015 na zdjęciach mają żółtą naklejkę, aby można było je odróżnić od oferty ogólnej (oczywiście naklejka jest tylko na obrazkach w internecie, oryginalne papiery są czyste i nie mają także znaków wodnych)

Na pozostałe papiery z kolekcji ED oraz W cena pozostaje bez zmian – czyli 6 zł

Koszty przesyłki się nie zmieniają.

Dodatkowo przy zakupie 10 szt i powyżej dokładam jeden papier wybrany przeze mnie gratis.

Poniżej nowe wzory, niektóre zostały przeze mnie wykorzystane do bombek, które pokazywałam i jeszcze pokażę:

papier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asket

Ze wzorów BN 119-121 zrobiłam te bombki. Wykorzystałam tylko duże motywy do bombek 12cm. Po kliknięciu w obrazek bombek można obejrzeć więcej zdjęć bombek.

papier do decoupage seria Asket Collection

papier do decoupage, papier klasyczny, papier Asket

papier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier AsketZ papieru BN 122 zrobiłam także te bombki, a także z papieru BN052. Po kliknięciu w obrazek bombek można obejrzeć więcej zdjęć bombek.

Decoupage bombki medaliony

papier do decoupage, papier klasyczny, papier AsketPapier BN 052 jest w regularnej sprzedaży:

papier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asket

Z poniższego papieru zrobiłam te bombki: Po kliknięciu w obrazek bombek można obejrzeć więcej zdjęć bombek.bombka ształtka

 

papier do decoupage, papier klasyczny, papier AsketTutaj są o wiele mniejsze motywy na mniejsze bombki: papier do decoupage, papier klasyczny, papier Asket

A z tego papieru z malutkimi motywami ostrokrzewu i jemioły zrobiłam dzwonek w stylu shabby chic ze spękaniami widoczny na zdjęciu początku posta oraz 15 innych bombek, które pokażę już niedługo. Poniższe zdjęcie daje zajawkę:

 Bombki na choinkę ręcznie robione

 

papier do decoupage, papier klasyczny, papier AsketA ten wzrór posłużył mi do zrobienia sopli oraz płaskich medalionów: Po kliknięciu w obrazek bombek można obejrzeć więcej zdjęć bombek.

Bombki w stylu retro

papier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asket

Wraz z serią kół do bombek z pleksi powstała także cała seria papierów kartonów z serii K.

Kartony w promocji do 11 stycznia kosztują 6 zł za sztukę: Tutaj jest cała kolekcja serii K

papier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asket

Informacje o sprzedaży papierów przez internet jest tutaj.

Kolekcja Bożonarodzeniowa jest tutaj i tutaj

Kolekcja kartonów do bombek do środka jest tutaj

Papiery można zakupić także u mnie w pracowni w Warszawie przy ul. Puławskiej 103/5

1 thought on “Zyczenia i Noworoczna promocja papierów”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top