Decoupage Blog i Szkoła Asket

Aktualne krusy świąteczne i decoupage

Zbliża się koniec roku i większość kursów cyklicznych już się odbyła. Poniżej przedstawiam harmonogram kursów na najbliższe tygodnie.

Po raz ostatni w tym roku:

W piątek ozdabiamy bajeczny lampion świąteczny. godz. 17.30-20.30

lampion świąteczny

 

W najbliższą sobotę 28 listopada odbędzie kurs decoupage malarski i cieniowania. Tradycyjnie już ozdobimy damę na blejtramie oraz nauczymy się domalowania wielokolorowego zwanego „pittorico” godz. 11-17.30

decoupage na blejtramie

 

 

W niedzielę natomiast odbędzie się kurs decoupage 3D. Tym razem wykonamy obraz strukturalny na panelu malarskim oraz ozdobimy świątecznie butelkę (można przynieść swoją konewkę, lub dużą wysoką butlę) wypukłymi elementami. – jest jeszcze kilka miejsc.

decoupage 3d

2 grudnia, w środę godz. 17.30-21.00 po raz pierwszy i ostatni ozdobimy Duży 40 cm zegar zimowy godz. Warsztaty krok po kroku

Osoby, które zapisały się na zegar proszę o wpłacenie zaliczki. Dużo osób się wpisało, więcej niż jest miejsc, więc proszę o pośpiech.

zegar z reliefem

W przyszły weekend 5 grudnia odbędzie się po raz ostatni w tym roku kurs podstawowy : technika serwetkowa i decoupage klasyczny. – To ostatni dzwonek, aby zrobić jeszcze świąteczne prezenty dla swoich bliskich.

 

6 grudnia – w mikołajki! odbędzie się kurs decoupage print room i decoupage na ciemnym tle. Warto sprawić sobie prezent na mikołajki! Ozdobimy wazon oraz lusterko. Też jest jeszcze kilka miejsc.

Nowość! Jedyna okazja. 9 grudnia w środę,  po raz pierwszy i ostatni w tym roku odbędą się warsztaty krok po kroku: „Swiat Zamknięty w Kuli” , czyli kurs dekorowania bombki 3d od środka: godz. 17.30-21.00

Jak ozdobić bombkę od środka

Inwestycja: 180 zł.
Na warsztatach dekorujemy dużą bombkę od środka. Samodzielnie wykonujemy trójwymiarowe domki, dekorujemy je śniegiem i ozdóbkami oraz kreujemy zimową scenkę w bombce.  Uwaga! do tego rodzaju dekoracji nie potrzeba podstaw decoupage, więc bombkę pod kierunkiem insturuktora może wykonać także osoba nie zajmująca się tą techniką. Jeśli ją wykonasz, będzie ona na pewno wspaniałym i magicznym elementem dekoracyjnym podczas tegorocznych świąt w Twoim domu.

Cena obejmuje koszt wszystkich preparatów oraz przedmiotów ozdabianych podczas warsztatów. Otrzymujesz wszystko co jest niezbędne do wykonania takiej bombki. Oczywiście bombkę zabierasz do domu. Więcej zdjęć z bombkami 3d jest w poprzednim wpisie na blogu.

12 grudnia, w sobotę natomiast po raz ostatni warsztaty dekorowania bombek: godz. 11-17.00

bombka

I to by było na tyle. Następne kursy będą już w przyszłym roku.


Wszystkie osoby, które chciałyby jeszcze skorzystać z któregoś z kursów – zapraszam do telefonicznego potwierdzenia dostępności miejsc. tel. 508 26 26 32 – Asket

Pozdrawiam zimowo.

1 thought on “Aktualne krusy świąteczne i decoupage”

  1. To wszystko takie piękne. Czy można gdzieś znaleźć opis jak się robi taką bombkę czy taki lampion, np.: w gazecie czy książce czy może stronie www?Za daleko mieszkam żeby z takiego kursu skorzystać a bardzo mi zależy.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top