Decoupage Blog i Szkoła Asket

Bajkowy Świat Zamknięty w kuli, czyli bomka 3D dekorowana od środka

W zeszłym roku pokazywałam bombkę dekorowaną od środka, ale nie zrobioną przeze mnie. Urzekły mnie wtedy te malutkie domki i bajkowe krajobrazy zamknięte w sferycznym kształcie, że postanowiłam, iż w tym roku sama sobie taką zrobię.

Miałam specjalny papier do domków, ale ich włoski charakter nie pasował do mojej koncepcji, więc sama sobie domki namalowałam. Może nie są takie perfekcyjne, ale bardziej mi się podobają, bo moje 🙂

Uwielbiam bajkowe obrazki z zimą, które często można spotkać w necie. Często pokazywałam je na moim blogu. Czasami marzę sobie, że gdzieś, na skraju lasu sama mieszkam w takim czarodziejskim domku przysypanym puszystym śniegiem. Postanowiłam więc zamknąć taki bajkowy krajobraz w bombce. Kiedy zajrzy się do jej środka, można pomarzyć sobie trochę… mam nadzieję, że Wam się spodoba.

W sumie powstały dwie bombki, w jednej miniaturowa wioska, w drugiej kościółek z wieżyczką krzywą niemal, jak w Pizzie 😉

A święta zbliżają się, zbliżają, są coraz bliżej… już słyszę dzwoneczki małych aniołków…

bombka 3d dekorowana od środka

bombka z domkami w środku

jak zrobić bombkę od środka

bombka sfera

bombka decoupage w środku

dekorowanie bombek

domki trójwymiarowe w bombce wioska

Więcej zdjęć poniżej w prezentacji. Jeżeli jej nie widzisz, nie masz zainstalowanego odpowiedniego oprogramowania. Na początek spróbuj wcisnąć jednocześnie klawisze ctrl+f5, jeśli to nie podziała, skontaktuj się ze swoim informatykiem.

1 thought on “Bajkowy Świat Zamknięty w kuli, czyli bomka 3D dekorowana od środka”

  1. Patrze na te bombki i geba sama sie usmiecha. Bo wiesz, ze nimi sprawiasz, że uciekam do doskonalosci? Siedze w tej bombce, widzisz? I wlasnie w tej chwili tancze z magicznym pylem. Biegam wokol domu, rzucam sie sniezkami, usmiecham od ucha do ucha. To najpiekniejsze świeta w moim życiu!
    Dziękuję.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top