Decoupage Blog i Szkoła Asket

Bombki płaskie

Oto bombki płaskie, które ozdabiałam na pokazie w zeszłym miesiącu. Co prawda jednej wtedy nie skończyłam z braku czasu, pokazuję zatem teraz.

 bombki asket

Motywy użyte na bombkach są z mojej kolekcji papierów i zostały specjalnie przeze mnie przygotowane, aby pasowały na bombki o średnicy 12 cm. Papiery można zakupić u mnie w pracowni.

 

bombki asket

bombki ręcznie wykonane

bombki ręcznie wykonane

Za to, to co robiłam na pokazie kilka dni temu na razie pozostanie jeszcze małą tajemnicą 🙂

Do pracowni przyszła nowa dostawa różnej maści konturówek, cienkich, grubych i tzw. glitersów  (konturówek z brokatem), perełek w płynie, a także mikrokulek srebrnych i złotych oraz preparatu do efektu szronu. Są także pasty różne perłowe, pękające i piękne pasty złote i srebrne z efektem metalu (nie stamperyjne, ani pentartowe). Dotarła także aksamitna w dotyku pianka do 3d i mnóstwo stempli – także z motywami świątecznymi.

A przede wszystkim mam duże i małe bombki medaliony dwuelementowe w przezroczystego pleksi. 

Jutro jak zwykle otwarte zapraszam.

bombki decoupae

papier Asket

papier Asket1 thought on “Bombki płaskie”

  1. Asket – Twoje prace są przepiękne, dopracowane w każdym calu 🙂 bardzo chciałabym uczestniczyć w Twoich kursach, jednak mieszkam w Lublinie, mam małe dziecko i jest to po prostu niemożliwe. Mam jednak nadzieję, że kiedyś uda mi się przyjechać i nauczę się choć w 1/10 dekupażować jak Ty 🙂 pozdrawiam serdecznie

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top