Decoupage Blog i Szkoła Asket

Bombkowe Decoupage kursy w najbliższych dniach

W najbliższy czwartek, 3 grudnia w godz. 11-17.30 będzie kurs bombkowy na którym zrobimy następujące 3 bombki: Zdjęcia poniżej. Cena kursu 280 zł Dwie bombki płaskie: bombkę z zegarem, reliefem i złoceniami,  bombkę Ze starymi srebrzeniami w technice na opak, oraz z pleksi w technice 3d scrap z fantazyjnym efektem starego metalu.

bombka 3d scrapbooking

 bombka z przekładką

 Zamiast zegara będzie można użyć innych motywówbombka ze złoceniami

 bomkba ze starzonymi srebrzeniami

 W najbliższą sobotę 5 grudnia w godz. 11-17.30 odbędzie się kurs decoupage malarski i cieniowania, jak zwykle wykonamy pracę na płótnie na podobraziu (damę) oraz pracę w technice cieniowania pittorico.

 

 

W najbliższą niedzielę 6 grudnia w godz. 11-17.30 w mikołajki udekorujemy trzy bombki 12 cm z plexi od środka, jedną w technice wypukłego decoupage sospeso z wybraną pastą strukturalną, drugą w technice 3d scrap z fantazyjnym efektem starego metalu., trzecia bombka to barokowa kropla. Zdjęcia poniżej. Cena kursu 280 zł

jak zrobić bombkę sospeso

pasta strukturalna na bombka jak zrobić

bombka 3d scrapbooking

bombki w stylu retro

bombka kropelka

Natomiast w najbliższy poniedziałek 7 grudnia w godz. 14-16.00 odbędzie się warsztat bajeczny lampion świąteczny, zdjęcia poniżej. cena warsztatu 165 zł.

bajeczy lampion Asket

16 grudnia, w środę w godz. 17.30- 20.30 odbędzie się kurs „Swiat Zamknięty w Kuli czyli bombka z domkami w środku”. cena tego kursu tylko na ten termin to 180 zł

bombka z miasteczkiem w środku

 Wszystkie kursy odbywają się w pracowni w Warszawie przy ul. Puławskiej 103/5

Na kursy proszę o zgłoszenia telefoniczne: tel. 508 26 26 32

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top