Decoupage Blog i Szkoła Asket

Dzisiaj spotkanie dla dekupażystow, czyli we wtorek 24 listopada pracownia także otwarta,

w godz. 13-19.00 można przyjść i zrobić zakupy przedświąteczne,

a od godz. 17.30 odbędzie się spotkanie dla zakręconych decu. Mam nadzieję, że przyjdziecie z nowymi bombeczkami zrobionymi już w tym roku…

Jeżeli chodzi o podsumowanie, dla osób, które dokonały zakupu papierów i oczekują, że ogłoszę kto otrzyma firmowe fartuszki Art Szkoły Asket informuję, że najwięcej papierów w okresie promocyjnym zakupiły panie: Justyna G. z Poznania oraz Joanna B. z Mierzyna. Fartuszki już wysłane i mam nadzieję, że wkrótce dotrą lub już dotarły.

W sobotę natomiast odbędzie się oczekiwany przez niektóre osoby „kurs Wazon z Efektem Marmuru i Brązu”. Kurs ten odbędzie się ostatni raz w tym roku, zatem osoby, które chciałyby w nim uczestniczyć mogą zgłosić się telefonicznie 508 26 26 32. Na zachętę pokazuję, tym razem zrobioną przeze mnie bombonierę na zamówienie.

bomboniera szklana z efektem marmuru

Właściwie zrobiłam dwie bomboniery, oraz dwie bombki do kompletu. Drugą bombonierę, tym razem z efektem złoceń pokażę już niebawem,  wraz z bombkami.

tutaj jest papier, z serii ED Asket Design Collection, który wykorzystałam do bombonier i bombek:

 papier do dekupażu

bomboniera szklana z efektem marmuru

Pojutrze, czyli w środę 25 listopada od godz. 17.30 odbędzie się warsztat „Zegar w stylu Vintage Przyprószony śniegiem”, – do wyboru w świątecznym klimacie lub z motywem całorocznym. Promocyjna cena na ten termin to 210 zł – (normalna cena to 250 zł)

 Zegar vintage shabby chic

Natomiast ostatnim kursem w tym tygodniu odbędzie się w niedzielę zupełnie nowy warsztat bombkowy na którym wykonamy trzy bombki w zupełnie różnych technikach: Z mikrokulkami i postarzonymi srebrzeniami w technice „na opak”, bombkę płaską z transferem i pastą strukturalną oraz bombkę z zegarem, reliefem płaskim oraz ze złoceniami postarzonymi. Wiele technik na jednym kursie.

KUrs bombkowy jak wykonać piękne bombki

Więcej zdjęć i na temat tego kursu jest tutaj

Na kursy proszę o zgłoszenia telefoniczne: tel. 508 26 26 32

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top