Decoupage Blog i Szkoła Asket

Brand Ambasador, czyli Nowy Projektant Marki Asket

Brand Ambasador, czyli Nowy Projektant Marki Asket

~~ Nowy  Ambasador Marki Asket~~

Przedstawiam Wam nowego ambasadora mojej marki Aldonę Gil, której twórczość śledzę od kilku już lat. Oto na początek kilka dekoracji z produktami Asket

komplet kuchenny decoupage

Aldona wykonuje piękne, starannie wykonane i dopracowane dekupaże,  dlatego z wielką przyjemnością prezentuję kilka jej prac oraz zdjęć. Poniżej płaskie bombki z eleganckimi damami z papieru ryżowego RN220, którego wzory są też na kartonie K220.

Poniżej lampion z papierem ryżowym a4 z serii RN 163, wzór ten występuje także w wersji papieru klasycznego BN oraz kartonu K z tym samym numerem.

Najnowsze prace to dwuelementowe bombki retro z przekładką z kartonu K206

wzory do bombek z pleksi
wzory do bombek z pleksi

Podkładki pod kubki to trochę starsza praca z zeszłego roku, Aldona wykorzystała tutaj papier klasyczny z zaśnieżoną wioską z serii BN174

Romantyczny dom Asket

Do kompletu z podkładkami powstała też herbaciarka:

Aldona Ukończyła wiele moich stacjonarnych kursów, a także Szkołę Postarzania Shabby Chic.  Nie wszystko jednak da się „zrobić kursami” – gwarancją sukcesu w tego rodzaju dekoracjach jest „wyczucie artystyczne” i wykonywanie dużej ilości prac, które budują doświadczenie.

wzory do bombek z pleksi

Od kilku już lat prowadzi swoją pracownię artystyczną  i sklepik Aldi-Art 

Romantyczny dom Asket

Można też zamówić gotowe prace Aldony na zamówienie, a my już niedługo zobaczymy jej kolejne prace z nowych papierów. Zapraszam serdecznie!

Tyle inspiracji! Przechodzę do Sklepu

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top