Decoupage Blog i Szkoła Asket

Farby do Decoupage Asket – Przedłużamy Promocję!

Farby do Decoupage Asket – Przedłużamy Promocję!

~~ Fantastyczne Farby Asket Promocja do 11 kwietnia włącznie! ~~

Witajcie! Święta się skradają już nie tylko wielkimi krokami, a mam wrażenie, że  w siedmiomilowych butach! Dlatego postanowiłam przedłużyć promocję na moje świetne farby do końca świąt, gdyż zdaję sobie sprawę, że wiele osób ma teraz trochę inne priorytety.

farby Asket

Dlatego proponuję, że może podczas świąt będziecie mieli czas, aby przejrzeć ofertę kolorystyczną (jest ponad 80 kolorów) i wybrać sobie kilka ulubionych.

Farby w 100% akrylowe (bez tanich domieszek) od wielu lat są sprawdzone w mojej pracowni przez uczniów i klientów. W wielu wypadkach po ich wypróbowaniu nie chcesz już innych farb. Piękne spokojne kolory do decoupage i mebli, szybko schną i nie wchodzą w reakcję z różnymi preparatami. Cena ich także nie jest wygórowana – 19 zł za 100 ml, a w przypadku promocji 15% jedna farba to 16,15 zł.
Tej farby nie kupisz w żadnym innym sklepie internetowym.
farby Asket

Powyżej i poniżej prezentacja kilku jasnych kolorów ulubionych przez Panie robiące decoupage serwetkowy i z papieru ryżowego. Wiele jasnych odcieni powoduje, że można stworzyć prace w różnych stylach i charakterze, a w dodatku każdy kolor można ponownie zamówić za jakiś czas. Omija się w ten sposób problem ręcznego dorabiania koloru – który jest niemożliwy do powtórzenia

farby Asket
farby Asket
Romantyczne papiery Asket
Powyżej i poniżej farby w niebieskościach i  kilku odcieniach zieleni
Farby akrylowe są uniwersalne, tzn, że można użyć je na każdą powierzchnię:  m.in. drewna, metalu, szkła, plastiku, styropianu, mdfu itp. Trzeba tylko pamiętać, aby do powierzchni niechłonnych, takich jak metal czy szkło przed ich użyciem odtłuścić powierzchnię i użyć Primera Asket: link tu
Farby są bardzo wydajne i z powodzeniem mogą być używane do malowania mebli i postarzania – wszystkie meble w domu malowałam tymi właśnie farbami! Malowałam nimi także moje obrazy, jak choćby ten poniżej:
Romantyczny dom Asket
Romantyczny dom Asket
Przeciętny czas schnięcia 1h. całkowite utwardzenie 24-36h.
Jednak bardzo często w suchych ciepłych domach, w których robimy swoje decoupage – farby schną kilkanaście minut! Szybkie schnięcie jest bardzo dużą zaletą, w przypadku, gdy chcemy zrobić następny etap dekoracji w ciągu kilku godzin.
Romantyczne papiery Asket

Jak wszystkie farby akrylowe – farby Asket są rozpuszczalne w wodzie, dlatego myjemy wszystkie narzędzia jak i ręce wodą.Trzeba pamiętać, aby w przypadku ubrudzenia odzieży – zanim farba zaschnie – spłukać ją obficie zimną wodą – po zaschnięciu na ubraniu będzie prawie niemożliwa do usunięcia.

Romantyczne papiery Asket
Romantyczne papiery Asket

~~ Jak skorzystać z promocji? ~~

Promocję do 11 kwietnia włącznie do godz. 24.00 można aktywować za pomocą kuponu: farbyasket

Jak to zrobić? Zmniejszone ceny będzie widać w koszyku sklepu po wpisaniu w miejscu kuponu słowa: farbyasket – bez spacji!

 

Przechodzę do wszystkich Farb
Romantyczne papiery Asket

Poniżej i powyżej możecie obejrzeć zdjęcia farb i kolorów zrobionych przy oświetleniu dziennym, aby kolory były jak najbardziej realne, trzeba jednakże pamiętać, że ekran urządzenia może ten kolor trochę zmieniać.

Romantyczne papiery Asket

~~ Może spodobają Ci się także nowe papiery ryżowe a.d. 2023~~

papiery ryżowe Asket

Kilkadziesiąt nowych wzorów, o których napiszę wkrótce.

Cieniutki papier ryżowy bez włókien. Nie wymaga namaczania, można go także wydzierać – znakomicie wtapia się w białe tło.

Przejdź do Papierów Ryżowych w Sklepie
Romantyczne papiery Asket
Zobacz Wszystkie Nowości w Sklepie
farby do decoupage Asket

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top