Decoupage Blog i Szkoła Asket

Słodko, Słodziej, Czyli Babeczki Na Tacy, A może Na…

Słodko, Słodziej, Czyli Babeczki Na Tacy, A może Na…

Trójwymiarowy Decoupage, a może mixed media?

Od lat robię z moimi dziewczynami  w Szkole Decoupage kolażowy, czy mix-mediowy obrazek z babeczkami, jednak w tym roku pomyślałam o małej innowacji, aby owe babeczki zrobić na dwustronnej tacy tak, aby druga strona była zwykłą tacą, a na pierwszej stronie zrobić właśnie babeczki. Gdy taca stoi i nie jest potrzebna w kuchni mamy fajną zawieszkę.

asket maluje na płótnie

Dziewczyny ochoczo zabrały się za dekorację i choć pracochłonne są te babeczki, całość to około 5 godzin-  powstały takie oto  tace. Drugą stronę oczywiście każda pani ozdobi sobie dowolnie w domu.

styl shabby chic
styl shabby chic

Powstały babeczki śmietankowe, czekoladowe i truskawkowe, a nawet kawowe babeczki z wiórkami kokosowymi 🙂

Czas tak szybko leci… nie wierzę, że oryginalny projekt tej zawieszki zrobiłam już 9 lat temu. Powstały 2 zawieszki poniżej

styl shabby chic

Obie zawieszki mam do dzisiaj i czasami wieszam je w mojej kuchni. Są naprawdę urocze i robią wrażenie, gdyż wszystkie elementy są mocno wypukłe.

styl shabby chic

Jak Zrobić Fejkowe Babeczki?

Stylowa kuchnia

Kurs z babeczkami nadal bardzo się podoba 🙂 dlatego kochając babeczki (nie tylko te prawdziwe 🙂 ) postanowiłam zrobić nowy projekt kursu, ale tym razem na książce! Powyżej kawałek fotki – czyli zajawka, a informacja z kursem najbliższym pojawi się już jutro. Kurs ten odbędzie się w mojej pracowni już 24 października, natomiast 25 października kurs z malowaniem koronki. Poniżej także zajawka z przykładowych kursowych koronek:

Maltańczyki pieski idealne

Zrobiłam także filmik ze wszystkimi papierami decoupage klasycznego z tegorocznej mojej jesiennej kolekcji. Można je sobie spokojnie obejrzeć nie tylko na zdjęciach w sklepie. Filmik poniżej:

  • Nowe wzory są od nr ED 326 do ED 343, są także w 2 wielkościach: standardowo: A3 i zmiejszone do A4

Linki do sklepu z papierami:

Papiery Asket 2020
Mały Biały Pies bez łat

Pozdrawiam jesiennie i do jutra 🙂
Asket

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top