Decoupage Blog i Szkoła Asket

Nowości Jesienne 2020 – Papiery i Farby w Kolorach Jesieni

Nowości Jesienne 2020 – Papiery i Farby w Kolorach Jesieni

~~ Powiało Nostalgią – Jesień W Tym Roku Wyjątkowo Mnie Natchnęła ~~

Nowe Papiery z Kolekcji Asket ED i Farby w Jesiennych Kolorach

Romantyczne papiery Asket

Przyznaję, że tak pustej pracowni w okresie jesieni nie miałam od 15 lat. Z powodu rządowej plandemii nic nie jest już takie jak kiedyś. Nawet jeżeli nie oglądam TV od 20 lat i nie słucham radia, to rzeczywistość innych ludzi wpływa także na mnie i moje życie. Twórczych dni ze szkoleniami, a także towarzyskich pogawędek w trakcie pracy coraz bardziej mi brakuje. Przez lata ten okres był dla mnie zawsze zapełniony w kalendarzu.  Szkolenia mogłabym robić i teraz, ale powszechna hipnoza strachu i paniki sprawia, że ludzie zaczynają tym matrixem żyć i zachowują się zgodnie z wolą rządzących.

Niedługo pojawi się kilka szkoleń stacjonarnych i dla osób odważnych, i „obudzonych” a będzie to zapewne garstka –  w mojej pracowni znajdzie się miejsce.

Nie mogąc zmienić matrixa, choć w religię Kowidiańską nie wierzę, postanowiłam ten czas poświęcić na zrobienie jesiennych nowości. Lepiej zatopić swoją głowę w kreatywnych pomysłach i jesiennych dekoracjach, w ten sposób odcinając się od rockefellerowskiej papki serwowanej przez media głównego ścieku.

Romantyczne papiery Asket

Poniżej przedstawiam Wam całą stertę nowych papierów i mam nadzieję, że Wam się spodobają i przyczynią się one do waszych kreatywnych pomysłów.

Romantyczne papiery Asket

Każda moja klientka powinna znaleźć coś dla siebie. Są i róże z jesiennymi liśćmi, są ptaszki i jesienne owoce a nawet nostalgiczne skrzypce z winobluszczem, który zainspirował mnie obrastając altanę przed pracownią:

Romantyczne papiery Asket

Winobluszcz to jedna z moich ulubionych roślin. Zarasta szybko nawet najbrzydsze zakątki w ogrodzie, jest bezproblemowy i niektórzy mówią że zbyt ekspansywny. Jesienią jednak przebarwia się przepięknie na kolory czerwieni. Tutaj na mojej altance jeszcze nie jest taki czerwony, ale zdjęcie zrobione było ze dwa tygodnie temu, gdy było piękne słońce

Romantyczne papiery Asket

Tutaj trzymam papier z jesiennymi ptaszkami ED 335. Kocham ptaszki, bo przywodzą na myśl wolność i przyrodę w najczystszej postaci. Ptaszki mają trochę nieuchwytną i tajemniczą naturę, którą człowiek nie pozna nigdy do końca. Przynajmniej mi się tak kojarzą. Z przyjemnością próbuję zaobserwować ich zachowania w moim ogrodzie, na razie jednak mało mam drzew, aby chciały się zadomowić. Dlatego próbuję zadomowić je w decoupage 🙂

Romantyczne papiery Asket

~~ Oto 20 nowych wzorów, poniżej będzie link do sklepu ~~

SKLEP z Papierami

Wszystkie moje papiery (oprócz kartonów z serii K i BK) to papiery klasyczne, czyli przeznaczone do decoupage klasycznego – tego starego dobrego decoupage. Każdy wzór trzeba wyciąć i przykleić jak na poniższym filmie:

Jeżeli ktoś nigdy nie widział w rzeczywistości moich papierów – są wielkości A3 – widać poniżej na zdjęciu: tutaj trzymam fajny wzór ED 339i ED340 dla miłośników starych listów i piór wiecznych – ten wzór polecam szczególnie dla osób, które chcą zrobić coś dla pana np. listownik na biurko czy segregator.

Romantyczne papiery Asket
Romantyczne papiery Asket

Nowe Zestawy Farb Akrylowych z Palety 110 kolorów Asket

Skomponowałam dla Was także dwa zestawy farb w kolorach jesieni, a raczej jeden z 6 kolorami i drugi rozszerzony o dwa zielone kolory.

Romantyczne papiery Asket

Zestaw jesienny – zawiera kolory na powyższych zdjęciach. Ciekawe, czy uda Wam się po nazwach poprawnie dopasować kolory?

Romantyczne papiery Asket

1. Kawa Palona nr 4
2. Mleczna Czekolada nr 11
3. Owoce Leśne nr 13
4. Likier Kawowy nr 18
5. Morelowy Koktail nr 60
6. Wesoły Słonecznik nr 61
7. Zielona Oliwka nr 72
8. Stary Bór nr 80

Romantyczne papiery Asket

Takie oto farby zawierają oba zestawy:

SKLEP z Farbami

Dla tych, którzy nie mają jeszcze żadnych farb, lub nie kochają kolorów jesieni mamy jeszcze takie zestawy farb podstawowych do decoupage i dla miłośników stylu shabby

  1. Zestaw Podstawowy – 10 kolorów dla osób zupełnie początkujących – to zestaw farb, które powinien mieć każdy początkujący decoupażysta. Jeżeli nie jesteś jeszcze decoupażystą, a chciałbyś zacząć swoją przygodę z decoupage, – wszystkie ważne podstawy omawiam w dwóch podstawowych kursach online na facebooku. Tutaj jest link do I części Podstaw     a tutaj do II części.
  2. Zestaw Podstawowy – rozszerzony o 4 pastelowe kolory – dla początkujących lub trochę bardziej zaawansowanych w decou
  3. Zestaw Shabby – Vintage – to 12 kolorów farb w odcieniach zgaszonych, przytłumionych, rozbielonych w połączeniu z wypłowiałymi kolorami niebieskim, turkusowym, różowym, beżowym.
  4. Zestaw w Czerwieni – to 6 kolorów farb dla osób, które używają motywów kwiatowych – to zgaszone 6 kolorów czerwieni.
Romantyczne papiery Asket

Już niedługo pojawi się kilka nowych pomysłów warsztatowych stacjonarnych i online, na które serdecznie zapraszam

i pozdrawiam

Asket

Romantyczne papiery Asket

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top