Decoupage Blog i Szkoła Asket

Czas na Nowe Kursy Online: Dziś Opowieść Wigilijna

Czas na Nowe Kursy Online: Dziś Opowieść Wigilijna

Księga: Magiczna Opowieść Wigilijna - To Nie Tylko Zwykła Dekoracja - Otwierając ją na Okres Świąt - Uwalniamy Magiczny Klimat w Naszym Domu

Odeszły już czasy, że święta to tylko choinka, bombki i wianki. Na ten świąteczny czas zmieniamy prawie wszystko w naszym domu. Ubieramy front domu, stawiamy latarnie przy drzwiach, a cały dom od poduszek po ręczniki z reniferami przybiera magiczny, świąteczny klimat. Lubimy czuć się magicznie, wyjątkowo, szczególnie, gdy za oknem zimno, ciemno i mróz. Wtedy dekoracje świąteczne nabierają dodatkowego znaczenia. Jest to ważne szczególnie dla nas, ludzi, którzy tworzą piękno wokół robiąc ręcznie własne dekoracje. Dodatkowo, gdy przyjdą bliscy na święta lubimy pochwalić się czymś nietuzinkowym.

zaśnieżony świat zamknięty w księdze

Za Zaczarowaną Bramą

Magiczną Księgę, w której zamknięte jest górskie zimowe świąteczne miasteczko miałam w myślach od dawna. Tak już jest, że wiele z zaawansowanych projektów, kiedy powstają w naszej głowie nie od razu możemy zrealizować. Miałam pomysł, aby jednocześnie okładka książki stała się taką furtką – bramą po otwarciu której pojawia się zimowy świat. Tak jak wędrowiec, który po dłuższej wędrówce i błądzeniu po górach wchodzi przypadkiem na stary płot i przechodzi przez spruchniałą furtkę, za którą wyłania się bajkowe, zaczarowane miasto przykryte śniegiem. Wędrowiec staje „jak wryty” delektując się pięknem krajobrazu przy blasku gwiazd i księżyca w pełni…

uchylić rąbka tajemnicy jak zrobić górskie miasteczko makieta

Dlatego powstał nowy warsztat świąteczny  online na Facebooku z Asket – nareszcie możesz nauczyć się porządnie i z jakością – żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi

Zatem serdecznie zapraszam Cię do zrobienia ze mną tej wyjątkowej dekoracji nie tylko na jedne święta. Możesz ją zrobić dla siebie, albo dla kogoś wyjątkowego.

Chcesz zrobić piękną niezwykłą świąteczną księgę, po otwarciu której każdy powie WOW! ?

Kurs Dekoracyjny Mixed Media: Górskie Miasteczko Za Zaczarowanymi Drzwiami w Starej Księdze. 

księga z miasteczkiem

Rozpoczynamy przedsprzedaż warsztatu z dużą zniżką promocyjną 265 zł na 170 zł

Okno Promocyjne:

  • do 27 grudnia – cena kursu 170 zł
  • od 28.12 do 10.01.22 – cena kursu 190 zł
  • od 11 stycznia 22 – cena kursu 265 zł
  • Promocja w postaci do 10 stycznia 22! – oznacza, że kurs zostanie uruchomiony, w przypadku, gdy zgłosi się na niego minimum 12 osób! Po dokonaniu wpłaty, w ciągu 2 dni zostaniesz zapisany do grupy z kursem i gdy liczba uczestników kursu osiągnie 12 – kurs zostanie uruchomiony w przeciągu 10 dni roboczych.
zaśnieżony świat zamknięty w księdze
Bombki ze śniegie

MASTERCLASS z ASKET ONLINE

Warsztat z autorską dekoracją krok po kroku.

Kurs zawiera kilka godzin warsztatu instruktażowego, podczas którego wykonam zaawansowaną dekorację od A do Z  Mixed Media. Zarówno Księgę, bramę, jak i całe wnętrze.

Nauczysz się:

  •  Jak przygotować swój warsztat jakie materiały i preparaty należy skompletować aby wykonać dekorację trójwymiarową na kursie.
  • Osoby, które będą chciały zamówić zestaw czy tzw. KIT- otrzymają możliwość zakupienia w sklepie Asket – niezbędnych materiałów do wykonania swojej dekoracji, a także samą bazę – księgę.
  • Nauczysz się krok po kroku jak należy przygotować powierzchnię, jak namalować wykonać tło w środku i jak zrobić stare-drzwi bramę oraz kartki książki.
  • Następnie przejdziesz ze mną krok po kroku przez cały proces dekoracji środka książki.
  • Aby urozmaicić świąteczną dekorację dodamy kilka ozdobników świątecznych jak zawieszka na drzwiach i wianek.
Świetnie! Rezerwuję Teraz

KTO BĘDZIE CIĘ UCZYŁ?

Asket
AsketZałożycielka Art Szkoły Asket i Wieloletni Nauczyciel
W przeciągu swojej pracy trenera decoupage i technik artystycznych przeszkoliła kilkadziesiąt tysięcy osób. Wiele z nich kończyło całe cykle szkoleń takich jak Szkoła Decoupage™ (240godz.) czy Szkoła Shabby Chic™ (110godz.). W swojej pracy stawia przede wszystkim na jakość zarówno wykonywanych prac jak i przekazywanej wiedzy. Duże doświadczenie w pracy z ludźmi pozwoliło jej na wypracowanie łatwego przedstawiania trudnych zagadnień dekoratorskich.

Co konkretnie wchodzi w skład kursów?

Każdy z Kursów to kilka godzin nagranych wideo lekcji Etapów krok po kroku jak wykonać daną dekorację pokazaną na zdjęciu. Lekcje się przeprowadzone etapami, tak, jak dekoruje się przedmioty w technice decoupage. Nie robimy skrótów, ani nie przewijamy szybkości. Wszystko zgodnie z czasem całkowitym w jakim wykonana jest dekoracja. Otrzymujesz również listę materiałów i preparatów potrzebną do wykonania swojej dekoracji. Możesz dokupić tzw. KIT, czyli zestaw razem z księgą - do wykonania takiej dekoracji
księga

Ile Zapłacę Za Kursy W Promocji?

Do 27 grudnia do godz. 24.00

Chcę Zarezerować Kurs

Od 28 grudnia do 10 stycznia 22

od 11 stycznia 22

świat zamknięty w kuli i świat zamknięty w księdze

JAK MOGĘ SKORZYSTAĆ Z KURSU ONLINE U ASKET?

Wystarczy, że masz konto na Facebooku

Jest to Przedsprzedaż tego kursu. oznacza to, że kurs zostanie uruchomiony, w przypadku, gdy zgłosi się na niego minimum 12 osób. Dodamy Cię do grupy i będziesz czekać aż zbierze się grupa. Jeżeli liczba uczestników do 10 stycznia 2022 nie osiągnie 12 osób – zwrócimy Ci na konto całą kwotę za kurs.

Rezerwuję Kurs

Czy są teraz inne nowe kursy online?

Mamy teraz okno promocyjne na 4 kursy, tutaj są 3 pozostałe nowe kursy:

NOWE KURSY ONLINE

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top