Decoupage Blog i Szkoła Asket

Nowy Kurs – Konewka Decoupage 3D i Pasty Strukturalne

Nowy Kurs – Konewka Decoupage 3D i Pasty Strukturalne

Udekorowana Konewka na Kształt Domku - Kamieniczki, Najlepiej Ze świątecznym Bożonarodzeniowym Wzorem Od Lat Zadziwia Co Rusz To Nowe Osoby.

Najbardziej podobają się elementy trójwymiarowe, czyli wszystkie drzwi i okna, a także choinki, schody i wianki są uwypuklone, dzięki czemu konewka naprawdę wygląda jak miniaturowy domek. Niektórzy wolą udekorować konewkę z motywem "letnim" - jest wtedy bardziej uniwersalna. Ja w sumie lubię obie wersje, ale kocham święta, więc w okresie świąt Bożego Narodzenia mam najczęściej ochotę na udekorowanie takiej konewki, zasypanej śniegiem i posypanej brokatem.

Konewka Inna Niż Wszystkie

W moim decoupageowym życiu konewek zrobiłam mnóstwo, masę też dekorowało Pań na kursach, w Szkole Decoupage, ale te trójwymiarowe, mimo, iż są pracochłonne mają w sobie to „coś”.

Co prawda na zdjęciach uwypuklenia są mało widoczne, ale rzeczywistość nam to rekompensuje, zwłaszcza, gdy nasze oko wychwyca to 3D. Wtedy pojawia się takie: O! Jak to jest zrobione! Też tak chcę!

konewki kurs jak udekorować

Warsztat dekorowania takiej konewki  powstał już w sumie dawno temu, gdy udekorowałam pierwszą z nich, chyba w 2009 albo 2010 roku.

Postanowiłam teraz uruchomić tego typu kurs online, szczególnie, gdy w okresie świątecznym chcemy udekorować coś specjalnego. Coś, co będzie z nami na lata i na następne święta będzie wyjątkową dekoracją. Zatem serdecznie zapraszam Cię do zrobienia ze mną Kamieniczki na Konewce i nie tylko na jedne święta. Możesz ją zrobić dla siebie, albo na prezent dla kogoś bliskiego. Kurs jest także elementem Szkoły Decoupage jako Moduł 7 – to informacja szczególnie dla tych osób, które chciałyby dogłębnie poznać różne odmiany techniki decoupage.

Niektóre osoby, które dekorowały już konewkę mogą myśleć, że to kolejna decoupageowa konewka – ale wcale tak nie jest. Przede wszystkim to stara technika uwypuklania wzorów, w dodatku wszystko zostaje dodatkowo domalowane, w dodatku trzeba domalować także 3D, aby było jeszcze bardziej widoczne. Cała dekoracja jest dość czasochłonna, jednak zawsze takie dekoracje dają wielką satysfakcję.

Chcesz Się nauczyć Techniki Trójwymiarowego Decoupage w połączeniu z pastami strukturalnymi i w dodatku zrobić piękną dekorację do swojego domu?

Kurs Online: Konewka Kamieniczka z Techniką Decoupage 3D – Jest to Moduł 7 Szkoły Decoupage Online

 

Bajeczne Konewki decoupage
dzbanek konewka
Konewka decoupage 3D i pasty
Zawieszka Domek decoupage 3d
konewka kamieniczka z decoupage
uwypuklenia 3d
konewka ozdobna świąteczna
świąteczne ozdoby decoupage

MASTERCLASS z ASKET ONLINE

Warsztat z Decoupage 3D krok po kroku.

Wykonujemy decoupage 3D na konewce, ale tę technikę można zastosować dosłownie na wszystkim. Bardzo często zamiast konewek ozdabiamy duże butelki albo dzbanki czy wazony, a także różnego rodzaju pudełka, a nawet obrazy. Technika ta z powodzeniem nadaje się do wielu dekoracji nie tylko świątecznych.

Kurs zawiera kilka godzin warsztatu instruktażowego, podczas którego wykonam zaawansowaną dekorację z pastami strukturalnymi i decoupage 3D oraz ręcznie domalowanym tłem oraz dekoracją różnymi ozdobnikami świątecznymi.

Nauczysz się:

 • Jak przygotować swój warsztat zaawansowanego decoupażysty oraz jakie materiały i preparaty należy skompletować aby wykonać dekorację trójwymiarową na kursie.
 • Nauczysz się krok po kroku jak jak należy przygotować powierzchnię, jak zaplanować motywy, skąd wziąć odpowiednie motywy i jak dobrać kolorystykę.
  Następnie przejdziesz ze mną przez cały proces dekoracji z uwzględnieniem past strukturalnych, trójwymiarowego decoupage oraz jak domalować tło, aby wyglądało na interesujące i bardziej trójwymiarowe.
 • Aby urozmaicić świąteczną dekorację dodamy kilka ozdobników świątecznych jak śnieg, brokat albo domalujemy inne ozdóbki.
 • Dodatkowo Teoretycznie opowiem i pokażę kilka sposobów na decoupage trójwymiarowy i przedstawię powody, dla których wybrałam ten, a nie inny sposób na uwypuklenie wzorów.

Gwarantuję dużo pracy, ale także dużo wiedzy i jeszcze więcej satysfakcji!

 • Nauczysz się także jak wykończyć i zabezpieczyć pracę aby nadawała się do używania. – Tak ta konewka nadaje się do używania i moja ma już ponad 10 lat, a wygląda jakby była zrobiona niedawno.
 • Osoby, które będą chciały zamówić zestaw czy tzw. KIT- otrzymają możliwość zakupienia w sklepie Asket – niezbędnych materiałów do wykonania swojej dekoracji, a także specjalny papier mojego autorstwa.
Świetnie! Rezerwuję Teraz

Okno Promocyjne Na Kurs Konewka 3D

 

Rozpoczynamy przedsprzedaż warsztatu z dużą zniżką promocyjną,

Okno promocyjne do 10 stycznia 2022 i jest to przedsprzedaż  kursu  – oznacza, że kurs zostanie uruchomiony, w przypadku, gdy zgłosi się na niego minimum 10 osób!

 • do 27  grudnia – cena kursu 160 zł
 • od 28.12 do 10.01.22 – cena kursu 180 zł
 • od 11 stycznia 22 – cena kursu 265 zł

KTO BĘDZIE CIĘ UCZYŁ?

Asket
AsketZałożycielka Art Szkoły Asket i Wieloletni Nauczyciel
W przeciągu swojej pracy trenera decoupage i technik artystycznych przeszkoliła kilkadziesiąt tysięcy osób. Wiele z nich kończyło całe cykle szkoleń takich jak Szkoła Decoupage™ (240godz.) czy Szkoła Shabby Chic™ (110godz.). W swojej pracy stawia przede wszystkim na jakość zarówno wykonywanych prac jak i przekazywanej wiedzy. Duże doświadczenie w pracy z ludźmi pozwoliło jej na wypracowanie łatwego przedstawiania trudnych zagadnień dekoratorskich.

Co konkretnie wchodzi w skład kursów?

Każdy z Kursów to kilka godzin nagranych wideo lekcji Etapów krok po kroku jak wykonać daną dekorację pokazaną na zdjęciu. Lekcje się przeprowadzone etapami, tak, jak dekoruje się przedmioty w technice decoupage. Nie robimy skrótów, ani nie przewijamy szybkości. Wszystko zgodnie z czasem całkowitym w jakim wykonana jest dekoracja. Otrzymujesz również listę materiałów i preparatów potrzebną do wykonania swojej dekoracji. Możesz dokupić tzw. KIT, czyli zestaw - do wykonania takiej dekoracji
konewka dekoracyjna na święta bożego narodzenia

Ile Zapłacę Za Kursy W Promocji?

Do 27 grudnia do godz. 24.00

Chcę Zarezerować Kurs z Konewką

Od 28 grudnia do 10 stycznia 22

od 11 stycznia

konewki świąteczne decoupage
konewka decoupage

JAK MOGĘ SKORZYSTAĆ Z KURSU ONLINE U ASKET?

Wystarczy, że masz konto na Facebooku

Pamiętaj, że jest to Przedsprzedaż tego kursu. oznacza to, że kurs zostanie uruchomiony, w przypadku, gdy zgłosi się na niego minimum 10 osób. Dodamy Cię do grupy i będziesz czekać aż zbierze się grupa. Jeżeli liczba uczestników do 10 stycznia 2022 nie osiągnie 10 osób – zwrócimy Ci na konto całą kwotę za kurs.

Rezerwuję Kurs

Czy są teraz inne nowe kursy online?

Mamy teraz okno promocyjne na 4 kursy, tutaj są 3 pozostałe nowe kursy:

NOWE KURSY ONLINE

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top