Decoupage Blog i Szkoła Asket

DECOUPAGE PRINT ROOM inaczej

DECOUPAGE PRINT ROOM inaczej

Wiele osób myli technikę decoupage z print room z techniką malowania czarno-białego w połączeniu z biało-czarnymi wzorami. Niektórzy wręcz stawiają znak równości:

print-room = biało-czarny – nieprawda

Jest to jak najbardziej mylne określenie, bo print-room, jak za starych dobrych czasów wiktoriańskich może być jak najbardziej kolorowy… ba, stary wiktoriański decoupage był nawet częściej używany kolorowy, niż biało czarny.

Poniżej kilka prac warsztatowych wykonanych przez uczniów Art Szkoły Asket: Szkoły Decoupage, oraz Kursu Decoupage z Print-Room, który odbędzie się także, jak pisałam w poprzednim poście

print-room może być kolorowy?

kursy decoupage w Warszawie - Białołęka - NIeporęt

Klasyczny decoupage, a zatem także i print-room jest bardzo pracochłonny. Na pewno nie jest dla osób, które lubią robić szybko z serwetek i na wczoraj. Jednak satysfakcja zrobienia pięknej, wypracowanej dekoracji potrafi naprawdę wynagrodzić stracony czas. jak wykonać dekuaz wiktoriański klasyczny?Czas, który poświęcamy na wycinanie, malowanie i tworzenie zaawansowanej kompozycji, przemienia nas w bardziej doświadczonych artystów-rękodzielników. Nie chodzi o to, aby zrobić coś tam samemu, ale aby zrobić coś naprawdę ładnego, za co sami będziemy siebie podziwiać, że mamy taką cierpliwość i wrażliwość piękna. technika artystycznego komponowania motywów z papieru na użytkowych przedmiotach

Decoupage print-room to chwila dla nas. Zostawiamy za sobą pędzący świat, płaczące wnuki, mężom zamawiamy pizzę na obiad, a same zatapiamy się w czeluści starych rycin florystycznych ornamentów i architektonicznych szkiców.

Poniżej jeszcze jedna praca i zdjęcia Beatki: wazon, którego wzory były wycinane pieczołowicie przez kilka godzin, a potem domalowywane następnych kilka.

Szklany Wazon ręcznie malowany i dekorowany techniką print roomPiękna kompozycja i kunszt wycinania

jak wykonać printroomantyczny decoupagePozdrawiam serdecznie

Asket

P.S. w następnych poście będzie o nowych jajach sospeso, czyli totalnie inna stylistyka!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top