Decoupage Blog i Szkoła Asket

Dekoracyjna Konewka świąteczna

11-go grudnia we wtorek od godz. 16.00 odbędzie się warsztat z zimową konewką z domkami w technice 3d. Powtarzam się, bo konewki takie robiliśmy w zeszłym roku, ale w tym roku też nie mogłam się powstrzymać i zrobiłam kolejną, tym razem w słonecznym klimacie.

boże narodzenie dekoracje oryginalne

Ktoś mnie kiedyś zapytał po co taka konewka ze świątecznymi motywami? Dla mnie po to, aby w świąteczne dni Bożego Narodzenia mieć w kuchni jakieś fajne akcenty, niekoniecznie bombki czy lampki.

oryginalna konewka

Można postawić ją na stole przy śniadaniu i już nie trzeba nic więcej.

decoupage 3d

Zrobienie takiej konewki jest pracochłonne, bowiem kawałek po kawałku trzeba uwypuklać wiele elementów, aby stały się trójwymiarowe. Efekt jednak wart jest wielu godzin pracy. Mało komu chce się siedzieć i dziubać, więc każda konewka zrobiona na warsztatach to unikat. Każdy może dobrać kolory pasujące mu do kuchni, lub na parapet w pokoju.

dekupaż 3d

Dach konewki na początku miał być czerwony, ale ostatecznie przemalowałam na zielono.

jak uwypuklić elementy w decoupage 3d

Jest kilka sposobów uwypuklania elementów w tej technice, ale o tym na warsztatach, dla zainteresowanych.

odlotowa konewka na prezent

W zeszłym roku pokazywałam konewki zrobione na warsztatach oraz tą, którą ozdobiłam, a mianowicie niebieską. Można je obejrzeć tutaj. Zapraszam.

 

Jutro, czyli w piątek po południu zapraszam na malowane bombki z ostrokrzewem i poisentią, a w sobotę zdecydowałam,że bomba sospeso odbędzie się od godz. 11.00, a nie po południu. Jednocześnie przeniosłam warsztat z materiałem i świecami na czwartek 6-go grudnia. Wszystkie aktualne kursy są w zakładce terminarz kursów.

boże narodzenie ozdoby świąteczne konewki

1 thought on “Dekoracyjna Konewka świąteczna”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top