Decoupage Blog i Szkoła Asket

Piątkowe spotkanie z wyprzedażą, i trochę nieoptymistycznie

Myślałam, że już się wychorowałam, ale niestety znowu zaniemogłam. Mam koszmarne zapalenie bakteryjne i potworną chrypę, że poznać mnie przez telefon nie można.

Ale niestety w pracowni trzeba siedzieć, więc siedzę prawie od świtu do nocy, co widać także po tym wpisie. Zmęczenie niestety daje już mi się od dłuższego czasu we znaki.

Ale cóż mogę zrobić, trzeba przecież żyć i płacić rachunki (nie muszę chyba pisać jakie w Warszawie są rachunki za wynajem), a nie wiadomo co będzie za miesiąc.

Jeżeli ktoś z Was teraz marzy o tym, aby w dzisiejszych trudnych, kryzysowych czasach założyć własny, mały biznes, polecam wpis na blogu tutaj:

http://zuziagorska.natemat.pl/38987,niezwykle-nieoptymistycznie

 Mogę podpisać się obiema rękami pod tym wpisem. Nie wiem tylko,  czy jestem w lepszej sytuacji, bo nie zatrudniam nikogo i tylko siebie mogę z torbami puścić, czy lepiej jest mieć trochę rąk do pracy, ale martwić się jak tu pensje im wypłacić.

Naprawdę nie ma o czym mówić…. że się kocha to co robi i jest super. Bo kiedy zaczyna się przymus, to wkrada się przygnębienie i smutek. Cała radość i pasja zostaje zmieciona z powierzchni ziemi.

A nie daj Boże, gdy Ci się coś uda lepiej od innych. Wtedy cię zjedzą, zadziobią, że odstajesz od szeregu. Oczywiście najpierw przyjdą kąty przejrzeć, że niby to przyjaciele i chcą dla ciebie lepiej od ciebie, itd. ale gdy nie będziesz łasy na ich komplementy, nawymyślają niestworzonych kłamstw, które powtórzone przez te wrony po sto razy próbują stać się prawdą. One tak myślą. Ale ja to wiem. Prawda zwycięży,„Kłamstwa mogą wygrać sprint, ale to prawda wygrywa cały maraton” (w wolnym tłumaczeniu)

Michael Jackson

 

********

Na zdjęciach poniżej dwa piękne zegary zrobione przez panie na jednych z zajęć. Pozdrawiam je bardzo serdecznie!

Zegar zimowy Bożeny

 

Zegar zimowy Beaty

Papiery do tych zegarów można kupić u mnie w pracowni.

 

Osoby, które bardzo chcą kupić papiery, a nie są z Warszawy mogą zajrzeć

tutaj.

 

**********

W piątek 7-go grudnia, od godz. 17.30 zapraszam wszystkich na spotkanie decou, już ostatnie w tym roku, na którym planuję wyprzedaż papierów klasycznych 50x70cm – wszystkich po 6zł. Do wyboru, do koloru,  na asortyment świąteczny i drewniany- upust 20% ceny.

W skład asortymentu świątecznego wchodzą wszystkie papiery świąteczne (oprócz tych 50×70, które będą po 6zł), konturówki, brokaty, śnieg, mikrokulki i wszystkie bombki jakie zostały w sklepie.

Drewno, to wszystkie artykuły drewniane i z mdfu do ozdabiania.

Na spotkaniu milcząco (jak wspomniałam mam straszną chrypę), zrobię krótki pokaz pięknej metalicznej pasty pękającej na bombce.

Zapraszam serdecznie

P.S. Nie zapomnijcie czegoś słodkiego do kawy i swoich prac, które trzeba pokazać przy wejściu.

pozdrawiam serdecznie

Asket


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top