Decoupage Blog i Szkoła Asket

Letni Dzbanek 3D Ze Sznurówką

Letni Dzbanek 3D Ze Sznurówką

Szklany Dzbanek Decoupage 3D z Domalowaniami Sznurówki

Poniżej wstawiam zdjątka mojej ostatniej pracy na warsztatach z dziewczynami ze Szkoły Decoupage, czyli Dzbanek Decoupage 3D z motywami serwetkowych jeżynek. Tak mi się spodobał motyw, że natychmiast chciałam z nich zrobić coś fajnego 🙂

Chciałam Wam przypomnieć o niedzielnym spotkaniu, kto będzie miał ochotę od godz. 17.00 u mnie w pracowni w Leśnym Zakątku, to zapraszam. Wstęp wolny, przynieście proszę swoją jakąś własnoręczną pracę oraz coś słodkiego dla Was do kawy. Proszę tylko o potwierdzenie swojego przyjścia telefonicznie 508 26 26 32 lub smsem. Tutaj jest informacja jak dojechać. Autobusem z metra Marymont to ok. 30 min. czyli tak jak w przypadku dojazdu z jednego końca na drugi Warszawy.
decoupage na dzbanku

Dzisiaj chciałabym Wam pokazać szklany dzbanek, który zrobiłam ostatnio z motywami jeżynek w technice 3d oraz ze sznurówką.

technika domalowania sznurówki na dzbanku
decoupage 3D na dzbanku
szklany dzbanek wykonany techniką decoupage 3d i malowania decorative painting
jeżynki 3d na dzbanku
elementy uwypuklone 3D w decoupage
decoupage 3d

Na zdjęciu fajnie udało mi się pokazać uwypuklenie jeżynek:Jest to nowa propozycja warsztatów letnich, czyli nowość. Najbliższy warsztat odbędzie się 17 czerwca, w sobotę oraz 23 czerwca w piątek, w godz. 11-16.00,   Można się zapisać: tel. 508 26 26 32. Mam tylko kilka dzbanków na ten warsztat.

dekupaz i domalowania malarskie
letni dzbanek ze sznurówką

Zapraszamy na Warsztat Decoupage Krok po Kroku do Art Szkoły Asket w Leśnym Zakątku:

 

Kursy Decoupage w Warszawie u Asket

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top