Decoupage Blog i Szkoła Asket

Decoupage Print-Room i Połączenia Wzorów

Decoupage Print-Room i Połączenia Wzorów

Ciekawe Połączenia  Wzory Decoupage Print-Room i Kolorowe

decoupage print-room z kolorem

Czerwiec prawie się kończy, a ja ograniczyłam trochę wpisy na blogu z uwagi na pracę w moim ogródku, przerywam jednak na krótko, aby pokazać Wam Decoupage Print-Room z kolorem.

szklane patery wykonane w klasycznym decoupage

Już niedługo, może za jakiś miesiąc lub może dwa pokażę Wam kilka fotek z mojego ogródka, który niestety nie jest imponujący. Na razie. Trochę drzewek gdzie niegdzie wsadzonych, trochę krzaczków. Nie mogę sobie poradzić z trawą, którą zasadził deweloper, ja jej po prostu nie lubię. Jednak jest to mój ogródek i codziennie staram się go pielęgnować. Najbardziej czasu zajmują mi rośliny korytkowe. Wybrane przeze mnie pelargonie i surfinie, z racji lubiące słońce. Wschodnio-południową ekspozycje na słońce ma mój domek.

Rozpisałam się o innym temacie, ale wakacje zaraz się zaczną i jeżeli ktoś ma ochotę na wakacyjne kreacje dekoracyjne i chciałby dołączyć do nas, na kursy i warsztaty, to serdecznie zapraszam do Leśnego Zakątka. Tutaj jest terminarz najbliższych zajęć i kursów, o których może napiszę już wkrótce. Natomiast dzisiaj pokażę Wam kilka ciekawych prac z warsztatów, których zadaniem było połączenie motywów klasycznego decoupage print-room z kolorowymi wzorami.

Zatem fotki ze Szkoły Decoupage:

decoupage i print-room

Aby zadanie nie było takie proste panie miały za zadanie wykonanie podwójnej dekoracji na szklanej paterze. Od wewnątrz czyli decoupage na opak, oraz na zewnątrz jednocześnie na jednej pracy.

patera odwrotny decoupage

Dekoracje tego rodzaju są ciekawe, bo łączą pozornie nie pasujące do siebie motywy. Mogą nie każdemu wpaść w oko, jednak na tym warsztacie szkolimy głównie tworzenie niebanalnego kolażu. patera odwrotny decoupageWzory print-room to biało czarne ryciny, głównie składające się z wykreskowanych ornamentów i wzorów z elementami architektury

decoupage i print-room

Muszę się przyznać, że ten typ dekoracji nie był moim ulubionym, ale ostatnio doceniam dekupaż klasyczny i jego rozmaitość. Po latach naklejania serwetek i robienia cieniowań we wszystkich możliwych pracach lubię surowość tego stylu.decoupage na opak szkło

Z jednej strony jest elegancki, a z drugiej daje upust kolorowej euforii różnorodnych kwiatków takich jak tu dziewczyny zastosowały: magnolii, maków czy róż.

print-room i papier klasycznydecoupage i print-roomdecoupage na opak szkło

decoupage na opak

Która z pater Wam najbardziej wpadła w oko? Ja jak zwykle nie mogę wybrać. Podoba mi się zarówno delikatna kolorystyka połączenia różu z magnolią, eleganckie połączenie koralowo-pąsowych róż z szarością jak i czerwone maki w połączeniu z print-roomem.

 

Pozdrawiam serdecznie

Asket

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top