Decoupage Blog i Szkoła Asket

DZisiejsze spotkanie dla miłośników decoupage

Dzisiaj, czyli w dzień kobiet – (może warto zrobić sobie trochę wolnego i przyjść na spotkanie?) od godz. 17.30 odbędzie się spotkanie dla miłośników decoupage. Obowiązuję stale te same zasady: Wstęp jest wolny, ale trzeba przynieść swoją własnoręcznie wykonaną pracę oraz coś słodkiego do kawy/herbaty. Przypominam o tym, bo ostatnio są osoby, które przychodzą z pustymi rękoma „dosłownie”.  Bardzo proszę, aby te nasze zasady były respektowane.

Jest okres przedświąteczny, więc choć jedno jajko, jako miłośnik decoupage albo robótek ręcznych powinno się przynieść, aby pokazać koleżankom, że też jesteśmy dla nich inspiracją, a nie korzystamy tylko od innych podpatrując czyjeś prace.

Dzisiaj jest wtorek, więc sklep będzie czynny jak zwykle pomiędzy godz. 13.00 a 19.00, zatem można przyjść i zrobić zakupy nie tylko świąteczne, choć wydmuszki gęsie oraz jaja dwuelementowe z plexi jeszcze są.

W najbliższym czasie, w sobotę 12 marca odbędzie się kurs  podstawowy decoupage klasyczny na którym wykonamy dwie prace z klasycznym papierem oraz z papierem ryżowym.

W niedzielę natomiast odbędzie się Kurs Decoupage Malarski i cieniowania, na który także zrobimy dwie prace, jedną w cieniowaniu wielokolorowym pittorico, druga praca do malarski decoupage na blejtramie z damą. Poniżej kilka inspiracji wykonanych przeze mnie w różnym czasie na warsztatach.

blejtram decoupage malarski

blejtram decoupage malarski

blejtram decoupage malarskiblejtram decoupage malarskiNa oba kursy można się jeszcze zapisać tel. 508 26 26 32 lub mailem asket@tlen.pl

Pozdrawiam serdecznie

Asket

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top