Decoupage Blog i Szkoła Asket

Nowe pisanki 2016

Zbliżają się święta wielkimi krokami, dzisiaj mamy już wielki czwartek. Nie wiem jak wam, ale przez ostatnie kilka lat czas skurczył mi się jakoś dziwnie… Jednak może to znak, że się starzeję :). Sama się zastanawiam jak kiedyś byłam w stanie pisać prawie codziennie posta na blogu. Dzisiaj, po 10 latach prowadzenia bloga wydaje mi się to niemożliwe, gdyby nie to, że właśnie kiedyś tak robiłam. W każdym razie w okresie świąt staram się zawsze odrobić trochę zaległości.

Przeto dzisiaj pierwsza porcja nowych wydmuszek gęsich potocznie zwanych pisankami. Choć może lepiej nazywać je „decoupażanki”. Te, które dzisiaj pokazuję są także malowane. To taka moja ulubiona zabawa, domalowanki do istniejących już motywów.

pisanki decoupażanki

pisanki wielkanocne jajka 2016wielkanocne dekoracje jak wykonać wydmuszkęZ tego oto papieru zrobiłam powyższą pisankę z cieniowaniami pittorico:

papier decoupage

decoupage pisanki asket

jaja wielkanocne hand made

wydmuszka rękodziełoZ tego oto papieru zrobiłam powyższą pisankę:papier decoupage

jajko malowane ręczniepisanka 2016

Z tego oto papieru zrobiłam powyższą pisankę:papier decoupageTrzy poniższe wydmuszki zrobiłyśmy wspólnie z moją uczennicą. Nie dokończyła ich na warsztatach, więc ostatecznie wyglądają tak:

jajko malowane ręczniejajko malowane ręczniejajko malowane ręczniejajko malowane ręczniejajko malowane ręcznieMam jeszcze wiele wydmuszek do pokazania Wam w okresie świątecznym, więc zajrzyjcie do mnie jeszcze przed świętami.

pozdrawiam serdecznie

Asket

P.S.

Papiery asket można zamówić przez internet tutaj są warunki.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top