Decoupage Blog i Szkoła Asket

Skrzynka z Efektem Malowanego Drewna

Skrzynka z Efektem Malowanego Drewna

Nowy Letni Warsztat Ze Skrzynką Na Zioła z Malowanym Efektem Drewna

Zrobiłam taką oto skrzynkę na kuchenne zioła. Ręcznie namalowałam słoje i dobrałam kolorystykę, skrzynka stała już jakiś czas, bo nie mogłam zdecydować się, czy dołączyć do niej decoupage czy nie. Ręcznie malowany efekt drewna można z powodzeniem zastosować bez przyklejania motywów, ot samo malowanie, albo z zastosowaniem samych szablonów malarskich.

decoupage
drewniana pudełko decoupage
ozdoba na parapet zioła w skrzynce
decoupage na skrzynce

Jak zrobić efekt drewna nie mając żadnych specjalistycznych narzędzi takich jak szpatułki czy gumki? Tutaj nie potrzeba żadnych specjalnych urządzeń do malowania słojów drewna ot, pędzle i farby. Jeżeli chcemy dodatkowo jakiś efekt, to oczywiście szablony czy motywy z klasycznego papieru będą dodatkową ozdobą.

decoupage

Dodatkowo do skrzyni zastosowałam szablony i klasyczny decoupage z mojej kolekcji.

pudełko z efektem malowanego drewna

A poniżej jakie motywy brałam pod uwagę przy tworzeniu tej skrzynki.

skrzynka z efektem malowanego drewna
efekt drewna – malowany ręcznie

Jak widzicie ostatecznie zdecydowałam się na maliny, ale każda z tych poniższych propozycji też jest ciekawa. Dzięki zastosowaniu papieru klasycznego nie muszę się martwić przebijającym tłem. Po prostu naklejam papier i motyw wygląda wspaniale 🙂

W najbliższą niedzielę 3 czerwca odbędzie się ten nowy warsztat ze skrzynką z malowanym efektem drewna, malowane ręcznie tło krok po kroku, szablony oraz motywy do wyboru. Kurs odbędzie się w godz. 11-15.00 i kosztuje 180 zł. Można się zapisać, najlepiej telefonicznie.

Także w tę niedzielę 3 czerwca , po południu czyli od godz. 17.00 natomiast zapraszam na spotkanie dla pasjonatów decoupage. Zasady obowiązują te same, ale przed przyjściem proszę o telefoniczne lub smsowe potwierdzenie przyjścia.

Zapraszam serdecznie

Asket

P.S. Wkrótce pokażę dzbanek ze sznurówką.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top