Decoupage Blog i Szkoła Asket

Info

Moi drodzy, brak wpisów na blogu świadczy niestety o ilości pracy, którą ostatnio dosłownie zostałam zawalona. Pytacie, kiedy otworzę pracownię jako sklep, kiedy będzie następne spotkanie, czy już płyta jest w sprzedaży, kiedy będzie nowy grafik kursów.

Pracownia będzie otwarta po raz pierwszy dopiero 14 września od godz. 13.00. W tym dniu planuję także spotkanie dla decoupażystów od godz. 17.30.

 

Nowy grafik kursów postaram się zrobić jutro, lub w sobotę. Tymczasem zapraszam w sobotę po raz pierwszy w tym roku na kurs Bombkowe Szaleństwo. Ty razem zrobimy na kursie 3 bombki: dwie plastikowe, oraz jedną szklaną. (Poniżej fotka). W tym roku zrezygnowałam z bombki styropianowej na rzecz szklanej. Zrobimy też bombkę od środka z crackle jednoskładnikowe. 

Bombka Ludwiki

W niedzielę natomiast odbędzie się kurs mozaikowy decoupage. Zrobimy ramkę na zdjęcia oraz małe pudełko.

Na oba kursy serdecznie zapraszam.

Wszystkich, którzy czekają i zamówili film chciałam najmocniej przeprosić. Niestety mamy mały poślizg związany z wydaniem płyty. Mam nadzieję, że już w poniedziałek będę mogła niektórym już wysłać płytę. Osoby, które już wpłaciły pieniądze na konto, otrzymają ode mnie drobny upominek w zamian za czekanie.

Pozdrawiam serdecznie i życzę Wam miłego weekendu.

Asket 

1 thought on “Info”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top