Decoupage Blog i Szkoła Asket

Tworzenie z intencją/ Warsztat z obrazem

Obraz zrobiłam jeszcze przed wakacjami razem z uczniami i zrobiłam nawet zdjęcia wszystkich, pięknych prac, które wtedy panie zrobiły. Owe zdjęcia niestety przepadły bezpowrotnie podczas urlopu. Dlatego mój obraz ponownie sfotografowałam i dzisiaj Wam przedstawiam.

technika kolażu

Tutaj w innej ramie, bo nie mogę się zdecydować, czy bardziej barokowa, czy bardziej neutralna.

jardin obraz collage

Kolaż w stylu mojej ulubionej Kim Poloson. Uwielbiam jej prace, łączenie kolorów i ten klimat, jak sprzed wielu lat, choć praca prawie jeszcze mokra od farby. Ten jest w odcieniu niebieskiego, ale nie mam ulubionego koloru. Nie widziałam prawdziwych prac Kim, więc nie wiem, czy robi swoje obrazy trójwymiarowo, czy tylko używając farb i papieru. Moje prace są gdzieniegdzie trójwymiarowe. Chciałabym Was zainspirować do wykonania obrazu ulubionego autora. Nieważne jaką pracę zrobicie. Ważne są intencje i fajna zabawa. Dzięki temu się rozwijamy, zmienia się nasza wrażliwość na piękno. Po to artysta maluje obraz, aby inspirować. Odkrywanie kolorów, faktury, intencji autora, i tworzenie nowych pomysłów to jest to, co jest kwintesencą sztuki, jaka by ona nie była. Nawet, jeżeli jest to zwykłe rękodzieło.

Czy myślicie, że tworzenie z odpowiednią intencją zmienia przedmiot w coś bardziej wyjątkowego? Myślę, że coś w tym jest, iż kierując swoją uwagę w odpowiednie miejsce lub w konkretny cel wzmacniamy przekaz i sygnał. Może to dlatego prace niektórych mistrzów są wyjątkowe, bo po lepiej potrafili przekuć swoje intencje w daną rzecz i nadać im dodatkową energię. Dlatego teraz ich prace mają „to coś”, czego nie mają prace innych?

W najbliższą sobotę zapraszam na warsztaty z takim właśnie obrazem w stylu vintage z kwiatem. Nauczymy się naprawdę wielu ciekawych technik na jednym przedmiocie. Obraz może być z dodatkiem koloru czerwonego, różówego, niebieskiego, zielonego itd. Szczegóły kursu są tutaj. Rama nie wchodzi w zakres kursu. Serdecznie zapraszam tel. 508 26 26  32

decoupage na płótnie

ciekawe przedmioty decoupage

Ten obraz już pokazywałam:

collage vintage

P.S. Dzisiaj wysyłam pierwsze filmy. Osoby, które zgłosiły chęć zakupu proszę o wpłatę na konto podane poniżej. Jak tylko pieniądze pojawią się na moim koncie, wysyłam film. Jeżeli adres w banku będzie inny niż adres wysyłki, proszę koniecznie wysłać e-mail z prawidłowym adresem, lub zadzwonić. 508 26 26 32.

29,99 zł + 6,5zł koszty przesyłki (razem 36,49zł). W tytule przelewu proszę wpisać słowo: film + swoje nazwisko

Nr konta do wpłaty:

mbank, nr konta:
80 1140 2004 0000 3702 3886 1080
Adres do konta: Octava, Al.Witosa 31/205,00-710 WarszawaPozdrawiam serdecznie

Asket

1 thought on “Tworzenie z intencją/ Warsztat z obrazem”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top