Decoupage Blog i Szkoła Asket

Inspiracje z Decoupage na Szkle

Inspiracje z Decoupage na Szkle

Decoupage Na Szkle – Imponująca Dekoracja

Inspiracja z Paterą tzw. Odwrotny Decoupage czyli Szkło Dekorowane od środka

···· Przezroczyste szkło pozwala na wielowymiarowość dekoracji i na różnorodne sposoby jego dekorowania ····

Dwustronnie udekorowana piękna szklana patera wykonana przez uczennicę Szkoły Decoupage™ na warsztatach jest ozdobiona nie tylko od środka szkła, ale także i na zewnątrz.
szkło dekorowane techniką decopage
Patera – misa decoupage

Dzisiaj chciałam Wam pokazać kilka ciekawych, choć zaawansowanych prac z decoupage na szkle. Szkło z uwagi na trudność jest przez decoupażystki rzadziej dekorowane. Niemniej jednak to dekoracje na szkle robią duże wrażenie na gościach i są nieodzownymi przedmiotami, które cieszą oko w salonach czy jadalniach. Najczęściej dekorowanym szkłem są słoiki i butelki, ale te nie robią wśród gości efektu „wow”. Pudełko drewniane czy szkatułkę ozdabia każda początkująca decoupażystka, jednak jak zrobić trwałą dekorację na przezroczystym szkle, którą będzie można używać jako np. misy czy talerza – już nie każdy potrafi.  Najciekawsze w decoupage odwrotnym jest to, że po udekorowaniu na wierzchu dekoracji mamy szkło, które możemy zwykle użytkować.

decoupage odwrotny co to jest

Zainspiruj się na Lato!

Powyżej i poniżej przedstawiam także kilka papierów, które zostały wykorzystane przez uczennice na moich kursach i warsztatach z decoupage na szkle. Dekoracje zostały ozdobione zarówno techniką decoupage od środka, jak i z decoupage klasycznym na zewnątrz. Kilka prac zawiera kompozycję z elementów motywów print room, czyli czarno – białych rycin. Dzięki temu dekoracja jest urozmaicona w technice klasycznego decoupage. Wszystkie prace były wykonane z ręcznie wycinanymi motywami z papierów Asket Collection.

···· Jeżyny i Róże w Niebieskich Odcieniach ····

Tę wielką szklaną misę z papieru ED059 i ED060 udekorowała Renia do swojego letniego ogrodu. W sam raz za letnie owoce albo na chłodzący poncz.

róże i jeżyny w niebieskich odcieniach

Papiery klasyczne w angielskie róże motywy decoupage, z których wykonane zostały dekoracje który można kupić w sklepie poniżej podaję linki bezpośrednio do produktów:

Pozostałe papiery do decoupage z pięknymi motywami róż i innych kwiatów ponad 300 różnych wzorów można zakupić w sklepie tutaj:

Sklep

Zrób Sama Swoją Paterę!

Jeżeli zainteresowało Cię dekorowanie decoupage na Szkle, to rozpoczęła się przedsprzedaż kursu właśnie na udekorowanie patery szklanej z cieniowaniami w zamkniętej grupie na Facebooku. Kilka godzin warsztatu z Asket – krok po kroku z wszystkimi poradami i sztuczkami. Mamy startową promocję na dwa kursy poniżej więcej info w linkach do kursu.

Pozdrawiam serdecznie z moim zamyślonym aniołkiem 🙂

asket anioł

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top