Decoupage Blog i Szkoła Asket

Jest już klej Heritage

Moja długa nieobecność w sieci spowodowana była niestety choróbskiem, które przyplątało mi się i nie chciało odpuścić. Półtotra tygodnia leżałam plackiem w łóżku, i choć dzisiaj czuję się „jako tako”, to osłabienie jeszcze daje o sobie znać.

Dlatego wszystkich, którzy myślą, że o Was zapomniałam przepraszam i mam nadzieję, że będę się teraz częściej pojawiać, zwłaszcza, że nowe warsztaty na najbliższe miesiące jeszcze nie zostały uzupełnione, ale niestety nie mogłam nic na to poradzić.

Uprzejmie informuję, że do pracowni dotarły nareszcie ulubione kleje Mogde Podge Heritage, więc jezeli ktoś na nie czeka, to już jutro (ups, dzisiaj!) można je odebrać w sklepie, który będzie czynny jak zwykle pomiędzy godz. 13 a 19. Także są preparaty do transferu – transfer glaze oraz lakier do wypukłości mozaikowych glass stain.

Terminarz mam nadzieję uzupełnić w środę, a w najbliższą niedzielę odbędzie się kurs decoupage malarski i cieniowania w godz. 11-17.30. Jeżeli ktoś ma ochotę do nas dołączyć to zapraszam tel. 508 26 26 32. Jak zwykle będziemy ozdabiać dwa przedmioty, w tym małe podobrazie –  z damą, jak na poniższym zdjęciu. Prace wykonały uczennice Szkoły Decoupage

decoupage malarski

A tutaj praca z techniką krakelury jednoskładnikowej w wiosennych kolorach:

crackle i decoupage

Zapraszam serdecznie

Asket

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top