Kalendarz Adwentowy

||Kalendarz Adwentowy

albo raczej CHOINKOWY KALENDARZ ADWENTOWY  zrobiłam w zeszłym roku, ale pokazuję go dopiero teraz. Przed ostatecznym odejściem zdążyła go zrobić jeszcze ze mną ś.p. Helenka, moja ulubiona kursantka, której ciepło i dobroć będę wspominać do końca moich dni. Listopadowe święto szczególnie w tym roku nastroiło mnie smutkiem i nostalgią.

Kalendarz może być oczywiście nie tylko kalendarzem adwentowym, ale i piękną ozdobną choinką podczas świąt. Wymyśliłam, że kalendarz będzie przedstawiał wiktoriańskie dzieci, przygotowujące się do świąt, bawiące i śpieszące na spotkanie z Gwiazdką. Robiąc taki kalendarz np. dla dziecka można przy okazji opowiadać mu ciekawą i niezwykłą opowieść, ściągając codziennie jeden cukierek…

adwentowy kalendarz

adwentowe ozdoby

cukierki na choince

choinkowy kalendarz adwentowy

Kalendarz jest dwustronny, z decoupage klasycznym, cieniowaniami, stemplami, pastą śniegową,  śnieżeniem i brokatem.

Taki kalendarz można będzie wykonać na warsztatach 17.11.2012, w sobotę, od 11.00-17.00. Opis kursu i zdjęcia są tutaj

tel.: 508 26 26 32, lub e-mail: asket@tlen.pl

Do wyboru w dwóch wariantach przedstawionym powyżej i aniołkowym. kolorystyka dowolna. Na kursie można będzie dokupić motywy dopasowane do kalendarza.

Serdecznie zapraszam.

Asket

adwent

One Comment

  1. impresja 21 listopada 2012 at 01:33 - Reply

    Kalendarz jest zjawiskowy! Podziwiam Pani warsztat za każdym razem! Uwielbiam takie ozdoby, pracuję właśnie nad własnym kalendarzem, będzie oczywiście zupełnie inny 😉 Chętnie wykonałabym i taki u Pani, pod Pani skrzydłami…szkoda, że do Warszawy mi dość daleko, ale może kiedyś 🙂 Pozdrawiam serdecznie :)!

Napisz komentarz